Autor Wątek: 'Ciężki kawałek nieba' - spotkanie autorskie  (Przeczytany 1170 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
'Ciężki kawałek nieba' - spotkanie autorskie
« dnia: 09 Stycznia 2013, 02:13:30 »

21 stycznia (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Czytelni Popularnonaukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starogardzie Gdańskim, odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Raginia autorem powieści "Ciężki kawałek nieba".

Piekące płatki śniegu próbują nieudolnie zalepić pęknięcia w moim zwichrowanym życiu. Dlaczego od jakiegoś czasu coś bezustannie ląduje na mojej głowie?
W Piekle jest to wieczny opad popiołu, na ziemi śnieg, a poza jej horyzontem połamane pióra aniołów. Ignorancja zdaje się na nic, mimo swej ceny i choć okrycie z niej jest na pierwszy rzut oka nieprzemakalne, to ubierając się w nią, trzeba stać w miejscu. Ja nie potrafię, więc moknę.
Swoją drogą, zastanawialiście się kiedyś, jak jest w Niebie? Tego wam nie powiem, ale mogę opowiedzieć, co widziałem w Piekle…


Recenzja - w której wiele rzeczy się wyjaśni, a wiele nie - już w najbliższym czasie na Trzynastym Schronie.

Więcej informacji.
« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2013, 16:42:56 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.