Autor Wątek: Fan Made Fallout  (Przeczytany 4394 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Fan Made Fallout
« dnia: 16 Lutego 2009, 16:49:27 »
Jako że właśnie ukazała się wersja demonstracyjna Alpha v.0.1, pozwoliłem sobie założyć ten temat. Może kogoś zaciekawi ten fanowski projekt, więc miejsce na wymianę opinii i doświadczeń maci tutaj :)

ściągnij FMF Demo Alpha v. 0.1

Aby poprawnie uruchomić:
1. Zmień nazwę folderu data w katalogu BlackIsle\Fallout2 na data.org albo data2.
2. Wypakuj plik zip, który ściągniesz do katalogu BlackIsle\Fallout2. Zawartość tego pliku zastąpi oryginalny katalog data.
3. Uruchom grę poprzez Fallout2.exe (czyli tak jak zawsze :P) i rozpocznij nową grę. Po tym jak obejrzysz filmiki tworzące intro, zaczniesz grę w mieście na wybrzeżu (Coast Markets).

to by było na tyle odnośnie do instalacji :)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Fan Made Fallout
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2009, 20:06:00 »
To teraz skomentuję grę (uwaga, nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie zmiany psychiczne spowodowane tym postem, przed przeczytaniem skonsultuj się z lek...albo nie, z samym farmaceutą)

Dobry boże, co to jest?! Ja rozumiem, że to jest stary silnik, pracowało nad nim kilku ludzi i to jest wersja prealpha ale ludzie - jeżeli dla was to jest lepsze od Fallouta 3 to wasza znajomość dzieła Bethdesty to obejrzenie trailera... i nie chodzi mi o masę błędów, bo to dopiero prealpha i ZNAM język angielski, bo na angielskiej wersji fallouta wyćwiczyłem go sobie grając retorykiem  :P tylko o całokształt i szczątkową fabułę (e? jaka fabulę?) czyli kwintesencje erpegów - jednym słowem: shit.

No dobra, może troche przesadziłem, ale jeżeli wy to porównujecie z Fall3...nie...nie chce sie brzydko wyrażać... ale to dobrze, że ktoś jeszcze pamięta o modowaniu fallouta :) - może Fan Made Fallout rozrośnie się w cos dobrego  :-*
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2009, 11:52:12 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fan Made Fallout
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2009, 21:04:22 »
ten elelemt z porównaniem fmf do f3 był bardziej humorystyczny, jeśli nie zauważyłeś :P W sumie nie miałem nawet technicznej możliwości odpalenia fmf, a nazywanie tego alternatywą dla f3 jest kontynuowaniem retoryki z poprzednich postów o tym projekcie.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fan Made Fallout
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego 2009, 22:59:52 »
Minęły 24 godziny, więc piszę następnego (co by się nie żreć z regulaminem :P). Na forum (w tym temacie, do ktorego jest link) wypowiedział się rockfx01. Zaznaczył, że

If you only want the fully polished and complete demo, come back in 1-2 mos when we've had time to work out all the issues that any alpha and beta software release has.

Czyli jednak Micron miał rację - czekać, czekać i jeszcze raz czekać :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!