Autor Wątek: Fallout 3 czy TES V: Fallout?  (Przeczytany 51448 razy)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #80 dnia: 05 Sierpnia 2009, 15:15:41 »
Return To Talking Heads (pozdro dla naszego rodaka :)) tylko wprowadza tą ramkę, i to nie ze starych fallów lecz z Tacticsa, a tam talking headów nie było, bo nie było najwyczajniej dialogów. Ale to super dodatek do moda z Falloutowym interfejsem (btw. pamięta ktoś gdzie on był? ;))
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #81 dnia: 05 Sierpnia 2009, 15:58:08 »
Nie chce się kłócić, ale u mnie rozmowy w F3 z modem Return To Talking Heads wyglądają teraz bardzo podobnie do tych z F1 i F2...
Ramki faktycznie są z Tacticsa ale już to półprzezroczyste tło na ekranie to stare dobre grafiki z Falloutów.


Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #82 dnia: 05 Sierpnia 2009, 16:33:04 »
Cytuj
Nie chce się kłócić, ale u mnie rozmowy w F3 z modem Return To Talking Heads wyglądają teraz bardzo podobnie do tych z F1
A czy ja mówię że nie wyglądają? :P

A właśnie: jeżeli ktoś ma czas i chęć, to mógłby wrzucić tego moda na jakiś upload czy cuś? Bo z nexusem to wiecie... : /
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #83 dnia: 05 Sierpnia 2009, 16:39:44 »
Return To Talking Heads (pozdro dla naszego rodaka :)) tylko wprowadza tą ramkę, i to nie ze starych fallów lecz z Tacticsa, a tam talking headów nie było...

Zinterpretowałem to tak jakby ten mod dodawał tylko tą ramkę z Tacticsa...
Ja mam oba mody na dysku (Return To Talking Heads oraz ten z Falloutowym interfejsem) wiec mogę udostępnić...

Poniżej zamieszczam link do pobrania paczki obu modów:

http://chomikuj.pl/opkt2006
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2009, 20:15:56 wysłana przez BeF1990 »

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #84 dnia: 12 Listopada 2009, 10:28:12 »
Zbliżam się do Supa Dupa Markt (misja od Moiry) i nagle widzę czarną smugę na niebie, a zaraz potem głośny wybuch. Dobiegam na parking, a tam Raider strzelający do małego chłopca z Firelance (specjalny pistolet obcych kosmicznych alienów-invadersów). Pierwszy raz zdarzył mi się ten event, a tu jakiś pospolity pustynny śmieć marnuje moją unikalną amunicję i niszczy sam pistolet. Biegnąć przez ok 70 metrów, ładuję kolejne serie w głowę. Pada trupem, a ja co prędko kładę swoje łapy na mojej nowej broni. Zaczynam zbierać amunicję rozrzuconą po parkingu, a tu nagle dostaję pięścią w plecy. Odwracam się i widzę...



Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #85 dnia: 16 Listopada 2009, 02:49:37 »
Miśkiem go, miśkiem!!  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Fallout 3 czy TES V: Fallout?
« Odpowiedź #86 dnia: 19 Listopada 2009, 08:22:34 »
nekromanta w fallout 3 ?