Autor Wątek: Początek z Falloutem  (Przeczytany 4317 razy)

Daro

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Początek z Falloutem
« dnia: 15 Grudnia 2012, 20:35:03 »
Witam,

postanowiłem po przeszło dziesięciu latach zagrać ponownie w Fallouta:) Proszę o podpowiedź jaką wersję gry wybrać. Mam premierówke F1 po angielsku i tu pytanie czy szukać jej spolszczenia czy jakąś późniejszą wersję PL kupić (jakie są różnice w wersji spolszczonej i PL?). Co polecacie? Z góry dziękuje za podpowiedzi wszelakie jak zacząć przygodę z Falloutem.

pozdrawiam darek:)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Początek z Falloutem
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2013, 04:31:36 »
Najlepiej kupić sobie płytę z Falloutem 1 w wersji polskiej z edycji Saga Fallouta w wersji pełnej, na której są materiały z Trzynastego Schronu sprzed lat. Do nabycia być może w dużych sklepach AGD-RTV czy na portalach aukcyjnych jako używane.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Początek z Falloutem
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Stycznia 2013, 16:42:01 »
Osobiście proponuję wersję Angielską ze względu na klimat (choć do wersji premierowej pomyślał bym nad patch'em bo ta zapewne jest zabugowana). Ale jak szukasz wersji Polskiej to jak wyżej, proponuję Sagę.. powinieneś jeszcze dostać w sklepach wszystkomającą nówkę za jakieś dwie dyszki, ew. szukaj na aukcjach.

Daro

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Początek z Falloutem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Stycznia 2013, 21:16:56 »
Witam,

kupiłem wersję premierową i potraktowałem patchem (spolszczenie). Opcja z Fallout SAGA wydaje się być najlepsza :) Chyba zrobie tak przy Fallout 2.

pozdrawiam darek:)

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Początek z Falloutem
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Stycznia 2013, 22:24:38 »
Ja na CDP.pl chapnąłem Fallout 1 chyba za 7 zł