Autor Wątek: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!  (Przeczytany 3155 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« dnia: 12 Grudnia 2012, 21:00:52 »

Ho, ho, h.. ail to the King, baby!

Trzeba szczerze przyznać - w tym roku apokaliptyczny Mikołaj jest nadzwyczaj szczodry i szaleje z prezentami dla napromieniowanych graczy, którzy lubią zasmakować w klimatach. Wczoraj możliwość darmowego zgarnięcia „Metro 2033”, a dzisiaj ewidentny powrót do uświęconej klasyki, czyli bezpłatna audiencja u Wielkiego Księcia gier komputerowych. Tak jest, serwis GoG.com w swojej szczodrości proponuje gratisowe pobranie „Duke Nukem 3D” wraz ze smakowitymi dodatkami. Trudno znaleźć lepszą ofertę, która tak dobrze rozgrzeje kości w ten mroźny wieczór.


Co lepsze, warto zaznaczyć, że nie jest to tylko „gołe” wydanie gry, lecz wersja o szumnej nazwie - „Atomic Edition”. Zawiera ona nie tylko nowe bronie oraz przeciwników, ale także dodatkowy epizod. Jeszcze mało? Co powiecie na bonusową zawartość składającą się, m.in. z 25-stronicowej instrukcji w formacie PDF, 20 szkiców koncepcyjnych i 113 duke’owych dzwonków (wliczając kultowe one-linery)? Nie wspominając już o fakcie, że tytuł jest dostosowany do dobrodziejstw systemu Windows 7 i 8, a także istnieje możliwość popykania na Macintoshach. Groovy!

Konkludując, prawdziwa gratka, która skończy się dokładnie 14 grudnia o 15:00, ponieważ potem za taką przyjemność będzie trzeba zapłacić. Zatem bez wymówek, tyłki w troki, myszki w dłoń i kierować się pod ten adresgorące laski Ziemia w potrzebie! Czas sprzątnąć kilka ufoków.

Wiktul

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudnia 2012, 08:15:57 »
Tylko jedna rzecz mogłaby podkręcić mój potencjometr bardziej, niż Duke Nukem na mym komputerze - podobne do tego wydanie "Blooda" :)

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudnia 2012, 10:30:25 »
Dołączam się do apelu o Blooda, bo nic nie jest w stanie równać się z nieśmiertelnym : "I live... again!" albo "I want Jojo, Jojo, Jojo, Jojo!!!" ;)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia 2012, 10:38:32 »
Ech, teraz widzę, że mój "news" o Metro 2033, jest "oldsem" ;)

A co do gog.com, na którym trzeba się zarejestrować, to są jeszcze za darmo do pobrania (przynajmniej mi się pojawiły):
- Tyrian 2000
- Teenagent
- Lure of the Temptress
- Beneath a Steel Sky
- Dragonsphere
- Ultima™ 4: Quest of the Avatar
- Worlds of Ultima: The Savage Empire
- Ultima Worlds of Adventure 2: Martian Dreams
- Treasure Adventure Game
- Warsow
Każda z różnymi bonusami.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudnia 2012, 10:49:07 »
Dzięki za cynk, uzupełniłem swoją kolekcję o "Treasure Adventure Game" i "Warsow" - nigdy o tym nie słyszałem ale nie zaszkodzi sobie zabukować, nigdy nic nie wiadomo ;)
A Metro 2033 za lajknięcie jest jeszcze aktualne? Mam ale pytam z czystej ciekawości ;)
EDIT: już nie.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Grudnia 2012, 11:11:23 »
Już nieaktualne ściąganie Metro za lajknięcie?
Uff, to dobrze, że zdążyłem wczoraj uzyskać kod.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Grudnia 2012, 11:13:03 »
Haha, a jednak można i jednak mój "olds" chyba jest "newsem".

Tę stronę trzeba polubić:
https://www.facebook.com/MetroVideoGame/app_395840630491782?utm_source=Social&utm_medium=General&utm_campaign=THQ

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Grudnia 2012, 11:25:51 »
Tylko jedna rzecz mogłaby podkręcić mój potencjometr bardziej, niż Duke Nukem na mym komputerze - podobne do tego wydanie "Blooda" :)
Bloody są za 3 dolary każdy :(

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudnia 2012, 21:33:12 »
Gitara! Duke oraz Metro wpadły mi w łapska  :spk

Cytuj
Tylko jedna rzecz mogłaby podkręcić mój potencjometr bardziej, niż Duke Nukem na mym komputerze - podobne do tego wydanie "Blooda"
Bloody są za 3 dolary każdy

Bloody to ja mam jeszcze gdzieś na strychu na pudełkach <3 jedynka niszczy system, najlepszy post dukowy shooter tamtych lat.

Wiktul

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Grudnia 2012, 22:33:44 »
Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy ustawiło się w tle odpowiednią playlistę jako soundtrack ;)
Ale tu mojej euforii falstart - mam jakiś dziwny wałek z DosBoxem i nie pośmigam.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Duke Nukem 3D: Atomic Edition' za darmo!
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Grudnia 2012, 20:36:56 »
Tylko jedna rzecz mogłaby podkręcić mój potencjometr bardziej, niż Duke Nukem na mym komputerze - podobne do tego wydanie "Blooda" :)
Bloody są za 3 dolary każdy :(
W weekend Bloody za 1,49$ ;)