Autor Wątek: Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!  (Przeczytany 4253 razy)

Kilian

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 35
Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!
« dnia: 26 Kwietnia 2010, 20:43:29 »
J/w. Po wizycie u Mistrza mam poraniony wzrok i percepcję na 1. Da się to jakoś wyleczyć? Proszę o pomoc i namiary na dobrego medyka, byle nie pana Czit-Zmienialskiego. :P
Xfire - corranhorn64

Ghule - świecą przykładem. - I nie tylko!

Strelok Skirata wnusia miał. Ija ija jo! Wnusio dwa Bozary miał. Ija ija jo! Jango w USA zwali go. Ija ija jo! W klimatach postnuke pił dużo bro. Ija ija jo!

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwietnia 2010, 21:05:23 »
Spróbuj użyć umiejętności doctor na własnej postaci. Nawet przy niskiej umiejętności za którymś razem może się udać. Możesz też skorzystać (za pieniądze) z usług lekarzy, których znajdziesz w niektórych miastach: np. doctor Morbid niedaleko wejścia do Junktown, albo lekarz, któremu trzeba przynosić ogony radskorpionów w Shady Sands.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak uniknięcie wpływu mocy Mistrza dzięki urządzeniu zwanym psychic nullifier. Można go dostać od jednego z czterech facetów, którzy pod wpływem mutacji także zdobyli psychiczne moce podobne do tych, jakie posiada Master. Powinieneś znaleźć ich gdzieś pod Katedrą.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwietnia 2010, 00:00:58 »
Z tego co pamiętam są oni na tym samym poziomie co wejście do nory Mistrza, w górnym lewym rogu ekranu.
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Kilian

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwietnia 2010, 11:38:31 »
Dobra, dobra, naprawiłem się i się rozświetliło... Tylko ciekawi mnie jak on to zrobił? Wyrwał sobie oko i wsadził inne? :P
Dzięki za odpowiedzi, przydały się. :P

Niech Moc(z) was trzyma w kupie :P
Xfire - corranhorn64

Ghule - świecą przykładem. - I nie tylko!

Strelok Skirata wnusia miał. Ija ija jo! Wnusio dwa Bozary miał. Ija ija jo! Jango w USA zwali go. Ija ija jo! W klimatach postnuke pił dużo bro. Ija ija jo!

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Oślepłem widząc Mistrza i potrzebuję pomocy lekarza!
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Maja 2010, 16:06:09 »
Spróbuj użyć umiejętności doctor na własnej postaci. Nawet przy niskiej umiejętności za którymś razem może się udać. Możesz też skorzystać (za pieniądze) z usług lekarzy, których znajdziesz w niektórych miastach: np. doctor Morbid niedaleko wejścia do Junktown, albo lekarz, któremu trzeba przynosić ogony radskorpionów w Shady Sands.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak uniknięcie wpływu mocy Mistrza dzięki urządzeniu zwanym psychic nullifier. Można go dostać od jednego z czterech facetów, którzy pod wpływem mutacji także zdobyli psychiczne moce podobne do tych, jakie posiada Master. Powinieneś znaleźć ich gdzieś pod Katedrą.

Koleś, którego szukasz ma na imię Gideon - poziom drugi. Trzeba albo mieć 8 ilnteligencji, albo (jeśli brakuje inteligencji) być berserkerem i uwalić test z retoryki ( niski skill ). Można też ukraść sprzęcik, paru czubków tam jest.