Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 20, 2019, 04:44:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy  (Przeczytany 2504 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Listopad 08, 2012, 02:51:00 »

Wraz ze zmianą stref czasowych, za oknem szybciej robi się ciemno. I zimno. I w ogóle nie przyjemnie. Tak, że nawet Schronka człowiek nie wygnałby z budy*.

Wyjście może być tylko jedno. Ogień, który zaniesiony do naszych serc rozświetli jego zimny mrok...

No dobra - nie będę się silił na jakiegoś drugiego Coelho, bo jeszcze to zaskoczy, ja się stanę sławny i nie będzie nikogo, kto by tu robił za ciecia. Dlatego z tego miejsca informuję Was, że w związku z premierą powieści Andrieja Diakowa "W mrok" Wydawnictwo Insignis ufundowało dla Was trzy zapalniczki z logiem Uniwersum Metro 2033.

W sam raz na ciemność, chłód oraz mrok.

Regulamin Konkursu W Mrok.

* -  Bo sam by został przez niego wygnany - takie to już psie prawo Schronków

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2012, 09:01:14 »

Ty, naczelny, weź ten artykuł co wywiad kiedyś z nami zrobili... Tam jest wszystko co człowiek mieć powinien i rozdajmy sobie te zapalniczki - bo w łapki zimno  Zima stulecia bryyy
http://www.youtube.com/watch?v=f9P-dQF8JzE Firer zły!

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 10, 2012, 01:33:10 »

Naszym brylowaniem w mediach to się mogą inspirować, ale mają pisać sami  Wyjebka! Naczelny

Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 19, 2012, 17:21:12 »

Takie ooo!

Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 27, 2012, 14:54:20 »

A książki możecie wygrać tutaj: http://postapocalyptic.net/viewpage.php?page_id=647, że tak wejdę w paradę
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 27, 2012, 16:52:51 »

U nas w sumie i zapalniczki i książki są lub będą nadal do wygrania - bo whoojowa frekwencja była w tym pierwszym, a nie ma na razie możliwości, by to formalnie ogarnąć i przedłużyć. Więc korzystać póki okazje są  Naczelny ssie a nawet posysa

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!