Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 13:56:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem po zainstawaniu gry FT  (Przeczytany 3218 razy)
emmos
Szeregowy
*

« : Październik 21, 2012, 14:56:11 »

Więc cała instalacja przebiega bez problemu. Gdy próbuję odpalić grę pojawia się czarny ekran, dopiero po przejściu z powrotem do okna windows'a pojawia się komunikat: 

c:\dev\phoenix\display\directx7\dd7_display.cpp(715): **fatal error**: could not create primarey and back surfaces

Klikam ok i wyskakuje drugie okienko:

runtime error! program: c:\Moje\Gry\fallout tactics\bos.exe abnormal program termination

Dodam że próbowałem instalować ponownie, instalowałem najnowsze patche, próbowałem odpalać ze zgodnością z systemami 95-XP.

Posiadam Win 7.
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Październik 21, 2012, 22:47:03 »

Czemu nie instalujesz do 'program files'?

Spróbuj uruchomić grę jako administrator. I podaj wersję systemu (32 czy 64...).

emmos
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Październik 22, 2012, 01:06:21 »

Tak próbowałem bez efektu większego.

Być może są to problemy z płytami zweryfikuję to jutro na innym starszym kompie.

Odkryłem że jeden plik nie jest kopiowany z nich, mianowicie ten "spr-sprites_0.bos"
Próbowałem go skopiować "ręcznie" lecz nie przyniosło to oczekiwanego efektu.

Wersja 64
emmos
Szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Październik 24, 2012, 14:12:21 »

Problem rozwiązany!!

Jeśli ktoś będzie miał z tym kiedyś trudności to niech posprawdza wszystkie sterowniki od karty graficznej. Ja musiałem ściągnąc nowy bardziej kompatybilny Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!