Autor Wątek: "Trzeba im strzelać w głowę"  (Przeczytany 7298 razy)

Dubaz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
"Trzeba im strzelać w głowę"
« dnia: 04 Marca 2009, 00:53:25 »
Witam!

Mam pewien problem związany z questem wymienionym w tytule ("Trzeba im strzelać w głowę"). Otóż zabrałem się za niego dosyć późno jeżeli chodzi o postęp w grze. Wieża Tenpennego jest już całkowicie przejęta przez ghule natomiast zwłoki pierwotnych mieszkańców znajdują się w piwnicy (niestety gołe, bez ekwipunku). Z tego co byłem w stanie zobaczyć są tam również zwłoki Tenpennego ale, tak samo jak w przypadku całej reszty, ograbione ze sprzętu. Moje pytanie brzmi następująco: gdzie mogę znaleźć Sekretny Klucz Tenpennego potrzebny do otwarcia drzwi w Magazynie Bomb w Forcie Constantine? Czy jest to w ogóle możliwe w tej chwili a jeżeli nie to czy istnieje inny sposób aby dostać się do zamkniętej części magazynu?

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeżeli pytanie się już pojawiło

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: "Trzeba im strzelać w głowę"
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marca 2009, 01:20:12 »
Hmm w różnych mutacjach pytania o ten kwest krążą, mam dla ciebie niespodzianke - Tenpenny nie ma żadnego klucza, Crowly chce po prostu jego śmierci bo to straszny dupek w sumie jest, nic nie musisz więc robić - po prostu idziesz do Crowlego i mówisz mu że tenpenny nie żyje.

Dubaz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: "Trzeba im strzelać w głowę"
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marca 2009, 08:56:23 »
Hmm...zaiste, ciekawe ale to rozwiązuje tylko część mojego problemu. Próbowałem iść za Crowlym ale szybko mi się znudziło i skróciłem jego przegniłe życie, zebrałem klucze (sztuk trzy) i pognałem do Fortu Constantine. Niestety, ku mojemu oburzeniu, drzwi wewnątrz fortu (wymagające klucza) nie chcą się otworzyć. Przyznam się szczerze że nie próbowałem jeszcze wszystkich możliwości gdyż sen mnie zmógł ale może ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: "Trzeba im strzelać w głowę"
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marca 2009, 11:28:57 »
Więc czwarty klucz znajdziesz już w forcie przy ciele kobiety - leży ona w korytarzu prowadzącym do pancerza T51-b, zabicie Crowlego to trochę radykalny ruch - wystarczyło go po prostu okraść  :P

Dubaz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: "Trzeba im strzelać w głowę"
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marca 2009, 15:10:32 »
Eh...mea culpa jak to się zwykło mówić. Tak to jest jak człowiek zamiast poszukać zaczyna myśleć. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wchodziłem do Magazynu Bomb bezpośrednio a nie przez budynek dowódcy w Forcie Constantin. Mam już pancerz, wszystko gra. Dzięki wielkie za pomoc.