Autor Wątek: Że co? Że HOMOKALIPSA?!  (Przeczytany 2552 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« dnia: 02 Października 2012, 13:14:00 »

W Polsce - naszej kochanej i jedynej Ojczyźnie - sprawy tego co kto w spodniach, miedzy nogami i jak to używa, to kwestia poruszająca głowy najtęższych tuzów tzw. sceny politycznej. Jej gracze - czy to z jej prawej, ale też z lewej strony - jak pieski merdające ogonkami, wykonają każde polecenie związane ze sprawami obyczajowymi, które wydadzą im starsi panowie w czarnych kieckach, wiedzących oczywiście lepiej kto, co, jak i z kim może robić.

Ale to jeszcze nic, bo prawa strona oraz środowiska ją wspierające, widzą jeszcze jedno zagrożenie dla 120% czystości moralnej polskiego społeczeństwa. To już nie zagrożenie! To nadciągająca apokalipsa, którą sprawi największe zło kosmosu: HOMOSEKSUALIZM!!! A jego forpocztą będzie osławiona PROPAGANDA HOMOSEKSUALNA!!!

(W tle słychać wrzask przerażenia!!!)

Oni są wszędzie, czają się na niewinne duszyczki polskich dzieci, paradują z gołymi tyłkami po ulicach siejąc zgorszenie i psując zdrową tkankę narodu... Wróć! NARODU POLSKIEGO. O tak - z dużej litery. I kto nas obroni przed tym złem? Gdzie ci krótko ogoleni, młodzi i zdrowi chłopcy, emanujący polskością? Kto ich poprowadzi, skoro będący do niedawna ich politycznym guru minister Roman wielkie G. dziś trzepie kapuchę w adwokackim fachu?

Ale to jeszcze nic!

Wyobraźcie bowiem sobie świat w którym homoseksualizm jest normą. Gdzie osoby heteroseksualne są dyskryminowane, prześladowane, wyszydzane, pogardzane. Świat w którym segregacja pod katem preferencji seksualnych jest normą. Świat w którym owi wspomniani wyżej politycy z ogromną pieczołowitością pochylają się nad tym kto, co, jak i z kim robi. Oczywiście pod warunkiem, że robi to z osobą tej samej płci.

Projekt BAGAŻ PODRĘCZNY, który poprzez realizację słuchowiska radiowego, ale też budowanie szerokiej "narracji heteroseksualnej" stawia  sprawy teoretycznej "inności" na tory potencjalnego absurdu. Całość potencjalnie może trącić lewactwem, ale właśnie poprzez absurd i surrealizm sytuacji, przekaz polegający na bez sensowności segregowania ludzi pod kątem ich preferencji seksualnych (jak i każdych innych) idealnie dociera do ludzi inteligentnych.

Czyli 99,998% czytelników Trzynastego Schronu.

Więcej:
Jak to by było, gdyby wszyscy hetero stali się homo? Bagaż podręczny - "słuchowisko radiowe, które zmienia świat" - artykuł
Bagaż podręczny - fanpage na Facebooku
Bagaż podręczny - strona główna
Archiwum z audycjami

Heterycy - nie lękajcie się!!!
« Ostatnia zmiana: 02 Października 2012, 13:20:58 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Października 2012, 13:31:50 »
Ciekawy sposób na propagandę :) a co na to Dżordż L. ? Do samych homoseksualistów nic nie mam, drażni mnie natomiast ich nachalność i to, że za wszelką cenę chcą być w centrum uwagi (parady itp.). Są homo? Ok, ale czy muszą się z tym wszędzie obnosić?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

elementka

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Października 2012, 13:39:33 »
„czy muszą się z tym wszędzie obnosić?”

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/284201_249753911712415_7006543_n.jpg

PS. To link do fotografii Bagażu podręcznego, tak à propos tzw. obnoszenia się i takich tam.
« Ostatnia zmiana: 02 Października 2012, 16:53:57 wysłana przez elementka »
„Prymula uschła, kuzyn zapomniał ją bowiem podlewać w paleobotaniczno-gastronomicznym ferworze. Zjawisko uznałem za typowe: kto oddaje się liczbie mnogiej, za nic ma pojedynczą”. Stanisław Lem, Pokój na Ziemi

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Października 2012, 14:11:38 »
Są homo? Ok, ale czy muszą się z tym wszędzie obnosić?

Zacytuję mojego znajomego: "Są homoseksualiści i są pedały". Część środowisk homoseksualnych z równą determinacją akcentuje swoją orientację i pokrzywdzenie w związku z innością, co część środowisk feministycznych akcentuje swoje pokrzywdzenie z powodu braku penisa. Od, pedalstwo i lewakofeminizm to taka typowa egzotyka z parciem na szkło.. nie groźna o ile zdajemy sobie sprawę z faktu że większość homoseksualistów i nowoczesnych kobiet to normalni ludzie nie mający w zamiarze nikomu nic narzucać i niczego nie akcentować, a jedynie żyć w spokoju. Jeśli zaś chodzi o "obrońców moralności" i ich krytykę "homoseksualnej propagandy" to kolejna grupa pajaców którą nie należy się przejmować.. jeśli mam dodać tu swoją osobistą opinię to dodam jeszcze że kryptohomoseksualistów, bo dla normalnego człowieka przekonanie że można komuś orientację wmówić jest abstrakcją.. jeśli ktoś jest zaś na takie rzeczy podatny to.. dokończcie sobie sami.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Października 2012, 16:17:06 »
Pojęcie "promocja homoseksualizmu" to taki sam korporacyjny bełkot jak coś w stylu, którym posługiwały się miśki z Bethesdy i ich medialne przydupasy: "nikt nie chce grać w gry RPG w IZO, to muszą być w FPP".
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Że co? Że HOMOKALIPSA?!
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Października 2012, 10:27:14 »
Część środowisk homoseksualnych z równą determinacją akcentuje swoją orientację i pokrzywdzenie w związku z innością, co część środowisk feministycznych akcentuje swoje pokrzywdzenie z powodu braku penisa.
Są operacje plastyczne :) a tak poza tym to "jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził" ;)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2012, 01:15:42 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.