Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 16, 2019, 16:01:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3 - temat synchronizacyjny  (Przeczytany 11519 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Październik 06, 2008, 11:51:41 »

Temat na pytania i wątpliwości gdy chodzi o nasz konkurs dotyczący Fallouta 3.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 11:08:40 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Październik 06, 2008, 17:22:34 »

W kwestii formalnej - problem zauważył bio_hazard

Otóż w konkursie jaki organizujemy razem z Cenegą Poland nie mogą brać udziału:
- redaktorzy Trzynastego Schronu
- współpracownicy (oficjalni) Trzynastego Schronu

Słowem te osoby, które są wyszczególnione w imiennej liście płac.

Jest jeszcze jedna - formalna - grupa osób na Trzynastym Schronie - Zasłużeni. Jednak te osoby nie są członkami redakcji - czyli mogą brać udział w konkursie.

Pod warunkiem, że będą chciały  Tongue

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
proair
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Październik 07, 2008, 08:37:07 »

W sumie to przez takie właśnie okazje cieszę się że nie zostałem współpracownikiem Smiley)

товаришщ Michaił !
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Październik 07, 2008, 09:31:13 »

Przez takie myślenie i ja bym musiał czegoś żałować  Tongue Ale przecież można wziąć udział w konkursie u "konkurencji" - znaczy braci albo sojuszników  Cool

Kamiloss
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Październik 17, 2008, 22:55:46 »

Specjalnie się zarejestrowałem, żeby wziąć udział. Może los się do mnie uśmiechnie ? Smiley
Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #5 : Październik 21, 2008, 20:44:12 »

Jak tam, chłopcy, z wynikami?

Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #6 : Październik 21, 2008, 22:31:16 »

A z tym to do Squonka, nie wiem ile nadeszło prac, trzeba je posegregować na poprawne i niepoprawne, kto wie [ee... Squonk wie Cheesy] czy wyrobimy się z ogłoszeniem wyników jeszcze dzisiaj, czy będziemy podli i wstrzymamy się do jutra, jedynie kończąc dziś głosowanie Cheesy

No, Squonk, co ty na to, poczekamy jeszcze z wynikami? Powiedzmy im w piątek, albo za tydzień? Będą odwiedzali Schron wiele razy w nadziei, że coś się zmieniło Cheesy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Październik 21, 2008, 23:59:37 »

Dobra koncepcja  Tongue Ale decyzją ND13S do konkursu jako osoba koordynująca został wciągnięty przedstawiciel Cenegi - celem wyeliminowania podejrzeń o różne takie. Niestety - nie przyszła odpowiedź koordynująca. A raczej przyszła ale na temat innej gry  Shocked

Zapewne pomyłka, ale kurde...

Dlatego zgodnie z punktem 14 Regulaminu
W przypadku nieprzewidzianych trudności technicznych - termin ogłoszenia wyników może ulec zmianie.
musimy czekać  Smiley

yogun
Szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Październik 22, 2008, 01:20:33 »

moze teraz ktos odpowiedziec na te 3 pytania

czy chodziło o :
1)fallouta 3 (w końcu to pierwsza polska strona o tej grze)

2)Bethesda Softworks

3)poszukiwanie ojca??
to jak z tymi odpowiedziami?Huh???
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #9 : Październik 22, 2008, 01:36:08 »

Ja nie zamierzam podawać wam odpowiedzi, przynajmniej jeszcze nie teraz, cóż, może Squonk okaże troche serca... ;PPP Nie chciałbym rozwiewać waszych obaw i nadziei,
yogun
Szeregowy
*

« Odpowiedz #10 : Październik 22, 2008, 01:40:32 »

to bedziemy czekac z nadzieja

"Nadzieja matką głupich , a każda matka kocha swoje dzieci"  Wink
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Październik 22, 2008, 13:46:03 »

Odpowiedzi na pytania - a konkretnie na to pierwsze jest zapodane w newsie. A pytanie 2 i 3 są proste jak cep  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Październik 26, 2008, 16:01:08 »

Informuję, że dane osobowe trzech zwyciężców w konkursie Fallouta 3 do mnie dotarły. W związku mogą zostać one przekazane do polskiego wydawcy gry - Cenegi Poland - celem ich wysłania  Smiley

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Listopad 01, 2008, 13:23:35 »

Konkursowów proszę o dwie rzeczy:
- obadanie czy w waszej miejscowości jest siedziba operatora pocztowego InPost
- zapodania mi swojego numeru na komórkę (mejlem) - wpisanie go na przekaz nadania paczki może ułatwić jej odbiór.

Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #14 : Listopad 01, 2008, 16:11:04 »

Na redakcyjnego maila to wysłać, czy na twojego?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Listopad 02, 2008, 00:10:28 »

Jeden psiur - i tak to spływa do mnie  Tongue

Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #16 : Listopad 12, 2008, 19:07:37 »

Błagam, powiedzcie, że już wysłane...

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Listopad 15, 2008, 02:03:39 »

Wiesz co? Aż mi się gadać i pisać już o tym nie chce bo wychodzę tylko na debila przez to, że "czyjeś koła wolno mielą"  Huh? Z naszego punktu widzenia tak jest, ale z punktu widzenia fundatora już nie.

Tym bardziej jestem w whoojowej sytuacji bo przeca nie napiszę, w konkretnych, wojskowych słowach co o tym myślę. Zwłaszcza, że razem z grami dla konkursowiczów mają przyjść też egzemplarze dla redakcji. Tutaj jednak DoPr załatwił sprawę - kupując po gierze dla redaktorów.

Ech  :Smiley

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Grudzień 01, 2008, 14:04:27 »

No panowie - jak tam? Nagrody zostały wysłane pocztą w ubiegły poniedziałek - doszły już?

kat1000
Kapral
*

« Odpowiedz #19 : Grudzień 01, 2008, 14:27:59 »

Dobrze wiedzieć, że zostały już wysłane Smiley, ja jeszcze nie otrzymałem, pewnie dzielny i nieustraszony ulubieniec psów napotkał po drodze stado braminów lub burzę radioaktywną Tongue i zadekował się w jakimś schronie, mam tylko nadzieję że nie w 69, bo dłuugo nie wyjdzie. Jak tylko odnajdzie drogę do mych drzwi dam znać.

P.S
Jest, jest  Grin Doczekałem się przedstawiciela Powolnej Poczty, w nagrodę że zmieścił się do dwóch tygodni poszczułem go moim groźnym żółwiem  Cool, ale udało mu się zwiać (listonoszowi oczywiście) Angry
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2008, 09:50:01 wysłane przez kat1000 » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!