Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 18, 2019, 16:17:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Postapokalipsa zaczyna się w umysłach [Ulyssaeir]  (Przeczytany 2423 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Wrzesień 22, 2012, 18:07:56 »

To jedno z haseł przewodnich Trzynastego Schronu. Ale nie głosimy go po to, żeby kogoś straszyć, doprowadzać do lokalnych albo globalnych paranoi czy w innym, podobnym celu. Warto sobie uświadomić drugą – lepszą stronę tego medalu. Skoro postapokalipsa zaczyna się w umysłach, a umysły (jak na razie) należą do nas, to możemy zrobić coś, żeby do niej nie doszło. Więc robimy. A konkretnie jeden z nas, Dawid ‘Ulyssaeir’ Ślusarczyk (cztery lata na Schronie i potrafię napisać jego nick bez patrzenia na ściągawkę).

Dawid zawsze słynął z niezwykłego poświęcenia i zapału, jakie wkładał w każdą, nawet najgłupszą rzecz, którą robił na Schronie. Tym razem rzecz, którą zrobił, nie była wcale taka głupia, a nade wszystko okazał się lepszy niż cała prywatna firma, której zapłacono 170 tys. złotych za to, co on zrobił za darmo i dużo lepiej. Sprawa dotyczy Katowic i planu dotyczącego rozwoju sportu w tym mieście. Lokalny (i nie tylko) patriota Uly zapoznał się z przygotowanym przez prywatną firmę raportem (nie będę rzucał nazwami, bo i po co) i uzupełnił go o 37 stron swoich spostrzeżeń. Teraz radni Katowic zamierzają uzupełnić plan rozwoju sportowego w mieście o jego uwagi. Żeby dodać smaczku sprawie, trzeba wspomnieć, że raport bez spostrzeżeń Dawida został odrzucony przez radnych, gdyż uznano go za zbyt ogólnikowy. Może pozwolę sobie na daleko idące wnioski, ale wygląda na to, że nasz kolega uratował 170 tys. pieniędzy podatników, które prawdopodobnie poszłyby w błoto gdyby nie on i jego bezinteresowna praca.

Jeśli więc w waszych umysłach postapokalipsa miałaby długą drogę do przebycia, zanim mogłaby się zacząć, wykorzystajcie to. Przykład, że można, właśnie Wam przedstawiamy.

Katowicka gazeta.pl
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 01:40:15 wysłane przez Squonk » Zapisane

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 22, 2012, 18:09:12 »

Mój komentarz do tej sprawy jest tylko taki, że jestem dumny z tego, że jestem redaktorem tego samego czasopisma internetowego co Uly  Cool

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 22, 2012, 19:44:45 »

Moja sentencja w tytule newsa! No prawie jak Lenina mnie cytujom  Hyhyhy

Też jestem dumny i w ogóle - no schronowe go wydało plemię i takie tam - no i ufam, że sprawa przyniesie pożytek ludowi Katowic, a obędzie się bez tego okołopolitycznego gówna, że komuś to się nie spodoba bo ktoś stracił, że ktoś (czyli Uly) widział więcej i dalej Wyjebka! Naczelny

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 22, 2012, 21:01:40 »

no i ufam, że sprawa przyniesie pożytek ludowi Katowic, a obędzie się bez tego okołopolitycznego gówna, że komuś to się nie spodoba bo ktoś stracił
Niestety takie "strategie" sporządza się, aby zmienić studia uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a potem kierunki rozwoju przestrzennego i zasady polityki przestrzennej, co jest już czysto polityczne /głosowania itd./.
Obawiam się, że ktoś tu zechce przeforsować jakiś /już z góry ustalony/ pomysł. Przykładowo aqua park. Jest, czy nie ma takowego w okolicach Katowic ... ?
Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 22, 2012, 22:33:00 »

Brawo:)

Jest duma, że to Schronowy załogant. Wink
"Chcieć to móc" w najlepszym wydaniu.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!