Autor Wątek: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji  (Przeczytany 3375 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« dnia: 03 Marca 2009, 10:16:28 »
Im bliżej premiery filmu, tym więcej informacji na jego temat. Pierwszą i chyba najważniejszą z nich jest pojawienie się nowego trailera tytułu. Pełen akcji, okraszony świetnym utworem Nine Inch Nails i niewątpliwie cieszący oko zwiastun znajdziecie między innymi pod tym adresem. Jeżeli powyższy filmik chwilowo nie zaspokoił Waszego apetytu na najnowszego Terminatora, to z pomocną ręką przychodzi serwis Yahoo, który opublikował garść niepokazywanych jeszcze nigdzie indziej plakatów filmowych oraz zdjęć prosto z planu.

Teraz przyszedł czas na niepotwierdzone informacje, czyli popularne plotki. Wieść gminna niesie, że szykuje nam się kolejny powrót po latach. Obok Arnolda 'T-800' Schwarzeneggera i Lindy 'Sarah Connor' Hamilton, na dużym ekranie dane nam będzie zobaczyć kolejną legendarną postać starej trylogii. O kogo chodzi ? Oczywiście o Roberta Patricka, który niesamowicie wcielił się w postać T-1000 w drugiej części. Podobno reżyser filmu McG wciąż jest w stałym kontakcie z aktorem i obecnie trwają ostre negocjacje na temat jego pojawienia się w piątej części filmu. Jednak tym razem Patrick nie zagrałby idealnej maszyny do zabijania, tylko zwykłego człowieka z krwi i kości - naukowca, któremu udało się stworzyć odlew T-1000 i pracującego nad autoreprodukcją komórek. Tym samym aktor nie musiałbym poddawać się żmudnej charakteryzacji do każdej sceny, tak jak to będzie wyglądało w przypadku Schwarzeneggera.

No i czas na łyżkę dziegciu w tej beczce miodu. Podobno studio Warner Bros. mocno naciska na reżysera, aby odrobinkę 'ugrzecznił' film i wyciął sceny epatujące nadmierną erotyką czy brutalnością. Tym samym kategoria wiekowa drastycznie by spadła, co oznacza oczywiście większe zyski. Tylko czy takie zagrania nie są aby poniżej pasa dla wiernych fanów starej trylogii ? Przekonamy się już 22 maja.

Źródło --> Filmweb
« Ostatnia zmiana: 04 Marca 2009, 13:09:19 wysłana przez Zagłoba »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marca 2009, 17:46:10 »
Bezpośredni link do newsa

Edit. Zapomniałem poprawić link, już działa.
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2009, 17:52:38 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Smutny

  • Gość
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marca 2009, 17:49:11 »
Fakościowo to sux ten link.
Piosenka NIN - The day when day gone away srtasznie średnia i szczerze to słabo pasuje do pokazywanego materiału.
tu już lepsza jakość

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marca 2009, 21:53:36 »
Musze przyznać, że trailer klimatyczny i muzyka też daje radę. Z chęcią zobaczę ten film i mam nadzieję, że fabuła jakoś ciekawie się rozkręci :)
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marca 2009, 22:54:58 »
Bardzo efektowny trailer. Z chęcią obejrzę film.

Ten news wprowadza w błąd, bo z początku myślałem, że Arnolda i resztę aktorów z Terminatora 2 zobaczymy w czwartej części, a autor miał na myśli część piątą, która podobno jest planowana.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marca 2009, 19:09:13 »
Zawsze lubiłem Terminatora i z chęcią obejrzę film, ale ten cyborg jest trochę przekombinowany... w pierwszej części był to po prostu taki mechaniczny szkielecik, naprawdę budził grozę, a tutaj wygląda jak czaszka pokryta mchem...
Użytkownik został zbanowany.

Scude

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • MAKE ME BAD
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Marca 2009, 20:33:00 »
Miejmy nadzieję, iż seria dzięki temu filmowi odżyje(lub narodzi się nowa jakość - na to licze), bo Trójka, powiedzmy sobie, była słaba.
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."-A.Sapkowski

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Marca 2009, 14:45:49 »
Zupełnie jak trzeci Fallout - zrobiony od dupy strony  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Terminator: Ocalenie - garść nowych informacji
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marca 2009, 14:01:51 »
Widać, lubią od tyłu robić  :D

Na filmwebie dziś znalazł, się news , że Mr.Gubernator pojawi się w filmie! Klik