Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3  (Przeczytany 6637 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs - Fallout 3
« dnia: 06 Października 2008, 11:36:12 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Dzięki uprzejmości wydawcy Fallouta 3 w Polsce - firmie Cenega Poland nasz serwis ma przyjemność przedstawić Wam możliwość zdobycia "ciepłych jak świeże bułeczki" egzemplarzy tej gry.

Wystarczy:
- zarejestrować się na naszym forum newsowym,
- zapoznać się z regulaminem konkursu,
- odpowiedzieć na trzy pytania,
- a odpowiedzi przesłać na redakcyjny mejl - podany w regulaminie ;-)

Jakieś pytania czy wątpliwości? Nie wiecie co to jest Fallout 3 i czy warto w to wejść? Odpowiedzią niech będzie zawartość naszej strony, która już od prawie dziesięciu lat stara się Wam co nieco przybliżyć w kwestii tej materii :-)

Zapraszamy!!!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Października 2008, 13:39:16 »
No to juz wszystko jasne.... wlasnie sie wydalo dlaczego trafilismy z Micronusem do aleii zasluzonych Trzynastego Schronu...
Ten Wredny Schronozator Squonk zamknal nam tym samym droge do wziecia udzialu w konkursie... "Podlosc ludzka nie zna granic..." (<- hehe, a z jakiego filmu ten cytat? ;))


nie no, a powaznie - moge wziac udziel w konkursie?

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Października 2008, 13:43:47 »
Pytania są za trudne, nie mogliście dać jakiś łatwiejszych? ; p

A na seriously...wziąłbym udział, ale już w innym temacie, chwaliłem się, że kupuje kolekcjonerkę i wydaje mi się, że trochę nie fajnie by to wyglądało gdybym wysłał maila z odpowiedziami. Ale z jednej strony...gdybym wygrał to miałbym prezent dla kogoś (idealny gift na randkę ;d).

bio_hazard

  • Gość
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Października 2008, 16:39:58 »
Me, me, me!!!!!

To jak wygrasz - to ja sie zglaszam na ochotnika do nagrody :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Października 2008, 17:13:33 »
nie no, a powaznie - moge wziac udziel w konkursie?

No patrzcie go - miał ofertę wejścia do Schronu a wybrał outpościaków, a teraz uważa się za członka redakcji  ;D

bio >>> dostałeś tylko po krzyżu w a'leji zasłużonych, a to jeszcze nie sprawia, że jesteś redaktorem bądź współpracownikiem  :P Czy możesz wziąć w nim udział  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Października 2008, 00:30:03 »
No dobra - tylko ja wygram, zeby potem nie bylo, ze po kumotersku, czy cos :P

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Października 2008, 17:08:47 »
A kysh, to ja wygram, a nie Ty falloutowy betonie;p
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Października 2008, 17:37:25 »
To trzaby jakoś się zmówić, żeby gry trafiły do "odpowiednich" ludzi  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Mustafa

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Października 2008, 17:55:23 »
Jeden z konkretniejszych niusów w historii Trzynastego Schronu :). No moze poza nie którymi ;] (m.in. Fallout 3 - nie spełniony sen, ale to artykul byl)  Hmm no zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy kto złapie 'złotą rybkę' :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Października 2008, 18:12:52 »
No nie przesadzajmy i nie dajmy się ponieść gorączce chwili  ;) Fallout 3 swoje dziewictwo stracił w 2004 roku, kiedy zawieszono Van Burena. Dziś może i jest miło, ale nie kanonicznie   :P

Natomiast jednym z najważniejszych newsów na Trzynastym Schronie był ten.

Gdyby ów news wtedy się nie pojawił, to dziś wszyscy by "mieli" po jednym, wielkim, brzydkim h...u  :( No niestety  :'(

 ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2008, 18:20:23 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Mustafa

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Października 2008, 19:35:27 »
Wiem panowie i dzieki wam ten wspanialy serwis dalej istnieje ;] Monotonnie(choc z wielkim zaciekawieniem) przegladam niusownie od 2002/03 ;] Wiec troche chwil sie tu przezylo :) Moze nie czynnie ale biernie na pewno

bio_hazard

  • Gość
Odp: Konkurs - Fallout 3
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Października 2008, 12:16:45 »
To trzaby jakoś się zmówić, żeby gry trafiły do "odpowiednich" ludzi  ;D

no to my wygramy w waszym konkursie, a wy w naszym - to nawet na przesylkach nagrod zoszczedzimy :P

dobra - nie klapie dalej - bo jezcze faktycznie mnie gdzies wylosuja, a potem stwierdza, ze jedniak nie dadza nagrody - bo bedzie to zbyt podejrzane :P