Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 20, 2019, 10:00:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Początek z Falloutem  (Przeczytany 2759 razy)
Daro
Szeregowy
*

« : Grudzień 15, 2012, 21:35:03 »

Witam,

postanowiłem po przeszło dziesięciu latach zagrać ponownie w Fallouta:) Proszę o podpowiedź jaką wersję gry wybrać. Mam premierówke F1 po angielsku i tu pytanie czy szukać jej spolszczenia czy jakąś późniejszą wersję PL kupić (jakie są różnice w wersji spolszczonej i PL?). Co polecacie? Z góry dziękuje za podpowiedzi wszelakie jak zacząć przygodę z Falloutem.

pozdrawiam darek:)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2013, 05:31:36 »

Najlepiej kupić sobie płytę z Falloutem 1 w wersji polskiej z edycji Saga Fallouta w wersji pełnej, na której są materiały z Trzynastego Schronu sprzed lat. Do nabycia być może w dużych sklepach AGD-RTV czy na portalach aukcyjnych jako używane.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #2 : Styczeń 06, 2013, 17:42:01 »

Osobiście proponuję wersję Angielską ze względu na klimat (choć do wersji premierowej pomyślał bym nad patch'em bo ta zapewne jest zabugowana). Ale jak szukasz wersji Polskiej to jak wyżej, proponuję Sagę.. powinieneś jeszcze dostać w sklepach wszystkomającą nówkę za jakieś dwie dyszki, ew. szukaj na aukcjach.
Daro
Szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 09, 2013, 22:16:56 »

Witam,

kupiłem wersję premierową i potraktowałem patchem (spolszczenie). Opcja z Fallout SAGA wydaje się być najlepsza Smiley Chyba zrobie tak przy Fallout 2.

pozdrawiam darek:)
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Styczeń 18, 2013, 23:24:38 »

Ja na CDP.pl chapnąłem Fallout 1 chyba za 7 zł

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!