Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 25, 2019, 18:24:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wolno chodzi na windows 7  (Przeczytany 2949 razy)
twardyrpg
St. szeregowy
*

« : Lipiec 02, 2012, 07:42:32 »

witam, sprawa tyczy sie dość wolnego chodzenia gry. Mianowicie podczas przewijania ekranu, duzej liczby postaci na ekranie, gdy sa budynki wielopoziomowe zaczyunaja sie potęzne i dosc uciazliwe zwiechy. Gram na dosc nowym sprzecie pod windows7. Kto pomoże?

"and everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon..."
soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 02, 2012, 12:33:33 »

moze sprobuj na trybie zgodnosci z 98/xp. Pomoc moze tez zmniejszenie rozdzielczosc, bedzie mnije obiektow na ekranie....  Może uruchom w d3d/open gl, zalezy na czym aktualnie grasz
twardyrpg
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 02, 2012, 15:05:13 »

wyłączyłem w grafice obydwa anty-aliasing ( mam nadzieje, że dobrze napisałem, jestem w pracy, więc nie moge sprawdzić) i jest o niebo lepiej. Moze grafika nie powala bo postaci i budynki są nieco kanciate, ale nic nie przycina. W kazdym badz razie, mozna grac Smiley

"and everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon..."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!