Autor Wątek: Konkurs 13 - Epilog!  (Przeczytany 3555 razy)

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Konkurs 13 - Epilog!
« dnia: 01 Lipca 2012, 16:58:27 »

Uniwersum to w ostatnim czasie słowo dość popularne na Trzynastym Schronie.

Czytając powyższe zdanie, uważni czytelnicy pomyślą zapewne - deja vu? powtórka z rozrywki? błąd systemu? skończyły im się pomysły? Nic z tych rzeczy. Czas bowiem na kolejny konkurs związany z projektem '13', czyli pierwszym polskim fanowskim uniwersum postapokaliptycznym!

Jak zapewne doskonale się orientujecie, jeden z rozdziałów części literackiej różni się nieco od pozostałych, a Wasze zadanie jest właśnie z nim powiązane. Po szczegóły odsyłam do regulaminu konkursu dostępnego pod linkiem na końcu tej nowiny. Wsparcia szukajcie zaś na stronie projektu '13' oraz ciągle przez Was rozbudowywanej wikii poświęconej naszemu uniwersum, Polskich Pustkowiach, gdzie znajdziecie szereg informacji, które z pewnością pomogą Wam uporać się z nietrudnym zadaniem konkursowym, w którym tradycyjnie nie narzucamy Wam praktycznie żadnych ograniczeń, nawet formalnych!

Zaś nasze uniwersum wspierają przedstawiciele podobnych, jakże rozbudowanych światów. Do wygrania bowiem świeżutka, kolejna odsłona Uniwersum Metra 2033 - dobrze znanego fanom postapo, kultowego już projektu Dmitrija Głuchowskiego - czyli Do światła Andrieja Diakowa, jej poprzednik Piter Szymuna Wroczka, a także Gambit, nowa powieść polskiego autora, Michała Cholewy, ze sporymi zadatkami na to, by podobnym kultem obrosnąć. Celowo nie wspominam, ile książek mamy dla Was do rozdania, zaś pula nagród może jeszcze ulec powiększeniu, ale o tym decydujecie tylko Wy!

I nie zapominajcie - rozbudowując '13' tworzymy wspólnie historię. A takie cuda TYLKO na Trzynastym Schronie!

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs 13 - Epilog!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2012, 01:38:36 »
Drodzy Schronowicze, do końca konkursu pozostały równo dwa tygodnie, jednak Wasza partycypacja jest jak dotąd, przyznam szczerze, rozczarowująca i orbituje wokół dojmującego owalu cyfry 0 :(

Mam wobec tego pytanie zupełnie serio do wszystkich zainteresowanych - czy ktokolwiek w ogóle zdecyduje się wziąć udział w konkursie? Czy jakieś prace są na poziomie zaawansowania pozwalającym wierzyć w to, że dotrą na czas na konkursowego mejla? A może potrzebujecie więcej czasu?

Pytam, bo jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest przecząca, podejmiemy odpowiednie działania zaradcze w związku z całym przedsięwzięciem 8)

Liczę na feedback z Waszej strony. Pozdrawiam ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

night_rat

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Konkurs 13 - Epilog!
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Września 2012, 18:05:12 »
Ja odpadam, zresztą jestem tu przypadkowym czytelnikiem, mam potencjał ale piszę się dopiero na przyszłość, bo teraz szczerze to nic mi się nie chce, mam swe zajęcia i wiem, że tak będę miał na dłużej... Dziwne ale szczere. Za to wyczekuję na setkę laureatów.
Powiedz swojej rodzinie gdzie znajduje się najbliższy schron (ukrycie), by wszyscy wiedzieli, gdzie się udać.

Obcy

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Kurtz, Brando - niczym sędzia Holden
    • Droga ślepców
Odp: Konkurs 13 - Epilog!
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Września 2012, 21:42:17 »
Brakło czasu, niestety. Inne projekty ciążą - siedzę teraz w temacie II wojny światowej, a jest jeszcze w planie bajka dla dzieci  :ords "Projekt 13" jest mi jednak niezwykle bliski i ma moje ciągłe wsparcie, bo to kawał dobrej, wielkiej roboty wielu ludzi i niezły warsztat - projekt warty publikacji na papierze. Wszem wobec głoszę zatem naszą dobrą nowinę  :ncz
Obcy (Mersault) Camusa.
Każdy kolejny dzień, to nowa szansa...

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs 13 - Epilog!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Września 2012, 09:11:36 »
No tak, konkurs dobiegł końca, a frekwencja - mówiąc eufemistycznie - nie dopisała ;) No cóż, jako organizatorzy musieliśmy się z tym liczyć. Powodów tego stanu rzeczy nie chcę w tej chwili szukać, bo i niewiele może Was to obchodzić. Co Was z pewnością zainteresuje, to że nagrody zostają zamrożone do kolejnego konkursu powiązanego z Projektem '13', z którym ruszymy niebawem. Czytajcie '13', wchodźcie na Trzynasty Schron :ncz
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!