Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2019, 07:37:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs 13 - Epilog!  (Przeczytany 2418 razy)
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« : Lipiec 01, 2012, 16:58:27 »

Uniwersum to w ostatnim czasie słowo dość popularne na Trzynastym Schronie.

Czytając powyższe zdanie, uważni czytelnicy pomyślą zapewne - deja vu? powtórka z rozrywki? błąd systemu? skończyły im się pomysły? Nic z tych rzeczy. Czas bowiem na kolejny konkurs związany z projektem '13', czyli pierwszym polskim fanowskim uniwersum postapokaliptycznym!

Jak zapewne doskonale się orientujecie, jeden z rozdziałów części literackiej różni się nieco od pozostałych, a Wasze zadanie jest właśnie z nim powiązane. Po szczegóły odsyłam do regulaminu konkursu dostępnego pod linkiem na końcu tej nowiny. Wsparcia szukajcie zaś na stronie projektu '13' oraz ciągle przez Was rozbudowywanej wikii poświęconej naszemu uniwersum, Polskich Pustkowiach, gdzie znajdziecie szereg informacji, które z pewnością pomogą Wam uporać się z nietrudnym zadaniem konkursowym, w którym tradycyjnie nie narzucamy Wam praktycznie żadnych ograniczeń, nawet formalnych!

Zaś nasze uniwersum wspierają przedstawiciele podobnych, jakże rozbudowanych światów. Do wygrania bowiem świeżutka, kolejna odsłona Uniwersum Metra 2033 - dobrze znanego fanom postapo, kultowego już projektu Dmitrija Głuchowskiego - czyli Do światła Andrieja Diakowa, jej poprzednik Piter Szymuna Wroczka, a także Gambit, nowa powieść polskiego autora, Michała Cholewy, ze sporymi zadatkami na to, by podobnym kultem obrosnąć. Celowo nie wspominam, ile książek mamy dla Was do rozdania, zaś pula nagród może jeszcze ulec powiększeniu, ale o tym decydujecie tylko Wy!

I nie zapominajcie - rozbudowując '13' tworzymy wspólnie historię. A takie cuda TYLKO na Trzynastym Schronie!

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 31, 2012, 01:38:36 »

Drodzy Schronowicze, do końca konkursu pozostały równo dwa tygodnie, jednak Wasza partycypacja jest jak dotąd, przyznam szczerze, rozczarowująca i orbituje wokół dojmującego owalu cyfry 0 Sad

Mam wobec tego pytanie zupełnie serio do wszystkich zainteresowanych - czy ktokolwiek w ogóle zdecyduje się wziąć udział w konkursie? Czy jakieś prace są na poziomie zaawansowania pozwalającym wierzyć w to, że dotrą na czas na konkursowego mejla? A może potrzebujecie więcej czasu?

Pytam, bo jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest przecząca, podejmiemy odpowiednie działania zaradcze w związku z całym przedsięwzięciem Cool

Liczę na feedback z Waszej strony. Pozdrawiam Grin

Projekt '13'

night_rat
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 01, 2012, 18:05:12 »

Ja odpadam, zresztą jestem tu przypadkowym czytelnikiem, mam potencjał ale piszę się dopiero na przyszłość, bo teraz szczerze to nic mi się nie chce, mam swe zajęcia i wiem, że tak będę miał na dłużej... Dziwne ale szczere. Za to wyczekuję na setkę laureatów.

Powiedz swojej rodzinie gdzie znajduje się najbliższy schron (ukrycie), by wszyscy wiedzieli, gdzie się udać.
Obcy
Sojusznicy 13S
*

Kurtz, Brando - niczym sędzia Holden

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 02, 2012, 21:42:17 »

Brakło czasu, niestety. Inne projekty ciążą - siedzę teraz w temacie II wojny światowej, a jest jeszcze w planie bajka dla dzieci  Ordynus? "Projekt 13" jest mi jednak niezwykle bliski i ma moje ciągłe wsparcie, bo to kawał dobrej, wielkiej roboty wielu ludzi i niezły warsztat - projekt warty publikacji na papierze. Wszem wobec głoszę zatem naszą dobrą nowinę  Słoneczko

Obcy (Mersault) Camusa.
Każdy kolejny dzień, to nowa szansa...
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 15, 2012, 09:11:36 »

No tak, konkurs dobiegł końca, a frekwencja - mówiąc eufemistycznie - nie dopisała Wink No cóż, jako organizatorzy musieliśmy się z tym liczyć. Powodów tego stanu rzeczy nie chcę w tej chwili szukać, bo i niewiele może Was to obchodzić. Co Was z pewnością zainteresuje, to że nagrody zostają zamrożone do kolejnego konkursu powiązanego z Projektem '13', z którym ruszymy niebawem. Czytajcie '13', wchodźcie na Trzynasty Schron Słoneczko

Projekt '13'

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!