Autor Wątek: Aes Dana - doprowy wynalazek  (Przeczytany 10226 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Aes Dana - doprowy wynalazek
« dnia: 21 Stycznia 2009, 23:54:40 »
Na swoim kanale DoPr (jeden z Ojców Założycieli Trzynastego Schronu oraz Marszałek tegoż - jak kto nie wie  :-*) umieścił taki filmik:

KLIKQ KLIK

Treść jak treść - ta gra mnie nie kręci ;D Ale muzyka!!! Baa!!!

Mocno polecam zapoznać się twórczością wykonawcy o nazwie Aes Dana - jest  klimatyczna, przestrzenna, mocno falloutowa (w znaczeniu muzyki Marka Morgana of korz), czasem trochę bardziej uelektronizowana.

Aes Dana - Shouting Valley

No i nie pomylcie tej muzyki z twórczością black metalo-folkowego zespołu Aes Dana, która z pierwszym wykonawcą ma mało wspólnego  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Aes Dana - doprowy wynalazek
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2009, 14:49:54 »
Przypomina mi to starsznie Dead can dance! :-X :-X :-X :-X

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Aes Dana - doprowy wynalazek
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Stycznia 2009, 16:03:01 »
Akurat tylko w tym kawałku są jakieś wokalizy. Ale one są przecież także w muzyce do F2 - no w kawałku "Beyond the Canyon"  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

FreeZe

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Aes Dana - doprowy wynalazek
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lutego 2009, 11:19:58 »
Mnie ta muzyka kojarzy się bardziej z klimatami "gotyckimi" aniżeli "falloutowymi". Podniosłością przypomina styl z grach takich jak "Gothic", "Blade of Darkness"(oczywiście mogę się mylić, fachowcem w tej dziedzinie nie jestem). Masz więcej kawałków tego wykonawcy Squonk?