Autor Wątek: Nexus Mod Manager  (Przeczytany 5699 razy)

Jagoda

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
Nexus Mod Manager
« dnia: 08 Marca 2012, 19:11:59 »
Witam.

Przyznam się, że instalowanie modyfikacji na F3 lub FNV potrafi być naprawę upierdliwe - zachowanie kompatybilności gry przy większej ilości modów i skryptów graniczy z cudem. Od dłuższego czasu mam grę TES: Skyrim i mody instaluje za pomocą Nexus Mod Manager. Dzięki temu managerowi moje życie jest idealne :) Gra śmiga aż miło przy naprawdę sporej ilości modyfikacji. Nie muszę się obawiać, że gdy zainstaluje jakiś kolejny nowy mod, to gra może mi uklęknąć i przestać działać. Tak wiec chciałabym się zapytać, czy ktoś z was instalował modyfikacje dla F3 przez program Nexus Mod Manager ?

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Nexus Mod Manager
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca 2012, 20:37:51 »
Nie ma takich cudów, by ten sam skrypt poprawiony w dwóch różnych modach pod różnymi kątami użycia mógł działac równolegle dla obu, któryś się wyłączy w tym zakresie i tego na pewno ten manager nie robi, co najwyżej właśnie odłącza nadmiar tych samych informacji. Mody dalej były i są ze sobą niekompatybilne, jeśli dotyczą zmiany lub poprawiania tej samej funkcji. Amen :ajat.

PS. Mam na myśli to, że dwa gryzące się mody nie mogą żadnym cudem :fhr: działać razem, jeden po prostu zostanie wyłączony w całym lub ograniczonym zakresie.