Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 21, 2019, 05:19:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nexus Mod Manager  (Przeczytany 3641 razy)
Jagoda
St. kapral
*

« : Marzec 08, 2012, 20:11:59 »

Witam.

Przyznam się, że instalowanie modyfikacji na F3 lub FNV potrafi być naprawę upierdliwe - zachowanie kompatybilności gry przy większej ilości modów i skryptów graniczy z cudem. Od dłuższego czasu mam grę TES: Skyrim i mody instaluje za pomocą Nexus Mod Manager. Dzięki temu managerowi moje życie jest idealne Smiley Gra śmiga aż miło przy naprawdę sporej ilości modyfikacji. Nie muszę się obawiać, że gdy zainstaluje jakiś kolejny nowy mod, to gra może mi uklęknąć i przestać działać. Tak wiec chciałabym się zapytać, czy ktoś z was instalował modyfikacje dla F3 przez program Nexus Mod Manager ?
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 16, 2012, 21:37:51 »

Nie ma takich cudów, by ten sam skrypt poprawiony w dwóch różnych modach pod różnymi kątami użycia mógł działac równolegle dla obu, któryś się wyłączy w tym zakresie i tego na pewno ten manager nie robi, co najwyżej właśnie odłącza nadmiar tych samych informacji. Mody dalej były i są ze sobą niekompatybilne, jeśli dotyczą zmiany lub poprawiania tej samej funkcji. Amen Ajatollah.

PS. Mam na myśli to, że dwa gryzące się mody nie mogą żadnym cudem Firer zły! działać razem, jeden po prostu zostanie wyłączony w całym lub ograniczonym zakresie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!