Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 24, 2019, 10:24:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z grafiką  (Przeczytany 4896 razy)
Kulka
Szeregowy
*

« : Luty 21, 2009, 20:29:07 »

Jakieś dwa tygodnie od zainstalowania gry zaczęły pojawiać się problemy z grafiką. Po godzinie grania, Fallout zaczyna się zacinać, do tego całkowicie zjeżdżają się kolory. Nie wiem, czy to wina laptopa (może wentylator wysiada?), czy gry. Przy Falloucie, i tylko przy nim, laptop cholernie się przegrzewa. Inne gry, jak Assasin, aż tak go nie rozgrzewają. Co się dzieje?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 23:08:12 wysłane przez Kulka » Zapisane
pawelx
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2009, 23:40:37 »

Problem jest z silnikiem Obliviona i nowymi kartami graficznymi. Zainstaluj pacha może pomoże.
Anihilator
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 20, 2009, 17:50:06 »

Nie tworząc nowego tematu chciałbym zapytac sie gdzie mozna zmienic ustawienia graficzne? Czy zmienianie wartosci w Ustawienia -> Ekran zmienia się jakość grafiki?
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 20, 2009, 19:16:24 »

Jakość grafiki zmieniasz w FalloutLauncher --> Ustawienia --> Grafika Wink

Użytkownik został zbanowany.
Anihilator
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 20, 2009, 19:55:54 »

No własnie o to chodzi ze zgubiłem płyte, tzn pudlełko z nią i teraz mam problem bo chciałbym sobie podwiększyc bo dokupiłem conieco do komputerka Tongue
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 20, 2009, 20:11:47 »

Nie potrzebujesz płyty, wchodzisz w Mój Komputer - Dysk na którym masz fall3 - Program Files - Bethdesta Softworks - Fallout 3 - FalloutLauncher.exe

Użytkownik został zbanowany.
Anihilator
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 20, 2009, 20:51:07 »

Dzięki, juz znalazłem Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!