Ankieta

Czy kupisz Fallouta 3 od razu przy okazji premiery tej gry?

Tak
25 (53,2%)
Nie
17 (36,2%)
W ogóle nie mam zamiaru nabywać "trójki"
5 (10,6%)

Głosów w sumie: 44

Autor Wątek: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?  (Przeczytany 24184 razy)

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Października 2008, 14:22:20 »
Już zamówiłem w pre orderze.
Nie przekona mnie żadna "recka",jeżeli sam nie zagram.
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Thunder

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Października 2008, 16:59:33 »
Tak, ale najpierw zapoznam się z recenzjami i opiniami graczy ;)

kremator

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Października 2008, 19:00:06 »
ofc dostac najlepiej w dniu premiery :)

Elblurpo

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Października 2008, 09:25:41 »
Nie, niestety najpierw początk 2 miesiące i zobaczę co powiedzą inni - wtedy zacznę się zastanawiać. Po kilki zaliczonych "epic failach", a na to niestety sie znosi.
Coraz częściej uważam że nie ma już twórców gier - są rzemieślnicy wykonujący swój zawód - dobrze, ale bez polotu - byle zrobić i sprzedać.
Coraz częściej łapię się na tym że wole zagrać w pirata niż w oryginał, nawet kosztem błędów.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Października 2008, 15:33:03 »
No i kupa, nie będę miał edycji kolekcjonerskiej, żadnej relacji nie napisze, żadnych screenów nie pokażę, nic! Powód?

Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska

Szanowny kliencie, Z przykrością zawiadamiam, iż zamówiona przez Panią/Pana edycja kolekcjonerska gry Fallout 3 na PC zostanie wysłana w przyszłym tygodniu. Przewidywany termin wysyłki – środa (5.11.2008). Wynikłe opóźnienie jest spowodowane czynnikami niezależnymi od naszej firmy. W ramach rekompensaty, otrzyma Pani/Pan gratis kolekcjonerską, limitowaną i oficjalną koszulkę z gry Fallout 3. Jeszcze raz przepraszam za wynikłe opóźnienie i życzę wielu wspaniałych godzin w post nuklearnym świecie.

Pozdrawiamy,
Właśnie zmieniłem zamówienie z edycji specjalnej na zwykłą, do środy nie zamierzam czekać, poza tym od jutra do poniedziałku mam wolne, więc szkoda byłoby zmarnować wolny czas na nudzenie się.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Października 2008, 09:47:27 »
Jeżeli mogę przyszpanować, z samego rana przywieźli mi grę i dorzucili koszulkę ; o. O...marny screen ale niestety nie mam aparatu:

Właśnie instaluje i już dziś przekonam się co jak się tą grę je.

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Października 2008, 13:36:36 »
E tam...screenek taki Falloutowy 8)
Swoja drogą Cenega ładnie się zachowała dorzucając koszulkę.Oby więcej dystrybutorów gier(bądź wydawców) w przypadku obsuwy,umiało tak się zachować.
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

KeniG

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Października 2008, 14:24:02 »
Już mam.
Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Stycznia 2009, 16:39:08 »
Tematyka crashów F3 przeniesiona do tego: wątku

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Stycznia 2009, 13:56:21 »
Okej więc zanim zamknę trzeba to jakoś podsumować dla potomności i dla naszych dzieci oraz dzieci ich dzieci etc;p

Więc wychodzi na to że połowa ludzi nie mogła wytrzymać i zamówiła grę wcześniej albo pofatygowała się do sklepu samemu. Reszta postanowiła czekać, wysłuchała jak że pozytywnych recenzji na temat tej świetnie dopracowanej gry i albo zaniechała jej zakupu lub też kupuje ją teraz w styczniowej wyprzedaży cenegi. Nieliczne osoby które zdecydowały się nie kupować gry oszczędziły sobie trochę pieniędzy, rozczarowania i przyjemności związanych z patchem 1.1 - ale w sumie ta gra nie jest taka zła więc jak znudzi się wam HF czy inna strzelanka (w co się teraz gra ?;p) to F3 wcale nie jest złym wyborem, a jak obniżanie jego ceny będzie szło takim tempem jak teraz to za pół roku pewnie będą go dorzucać do Cd-action, a jak wy interpretujecie wyniki tej sondy ?~~
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2009, 14:06:52 wysłana przez Holden »

Ank77

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Lutego 2009, 21:05:56 »
Ludzie!!!czy naprawdę tak trudno wam dogodzić?nie było Fallouta3 niedobrze,jest to jeszcze gorzej, bo za drogi,bo nie taki jak wymarzyli sobie FANI????jacy FANI,ja jestem maniakiem tej serii już naprawdę długo,mam 31 lat i zaczynałem przygodę z grami od ZX SPECTRUM a teraz taki sprzęt takie gry i co?pustka zero radochy z gier tylko narzekanie...ja cieszę się z faktu że w ogóle wyszła trójka.Rozumiem tych fanów co spodziewali się następcy VAN BUREN...ja też żałuje że nie dokończyli tego dzieła.Czy ktoś słyszał o AFTERFALL?zapowiada się ciekawa produkcja w dodatku tworzona przez Polaków!!!

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Lutego 2009, 21:47:08 »
Ank77, spokojnie :) Spójrz ilu ludzi w ankiecie odpowiedziało 'Tak' :) Ja sam się długo nie zastanawiałem... gdy gra zaczęła kosztować 99zł :)
Dobijają mnie błędy w tej grze (w kilku miejscach na tym Forum je opisałem), ale gram 'twardo' ;) Choć przy prawie każdej zwiesze zaczynam się wkurzać i 'odgrażać', że pójdę sobie do innego RPGa;)
Też jestem wiernym fanem serii, w ogóle wielu RPGów; bez zastanawiania się kupiłem Arcanum, gdy dowiedziałem się, że robili go ludzie odpowiedzialni za Fallouty.
HA! I na koniec! Jestem niewiele młodszy - w tym roku kończę 30. Ale co najważniejsze - też grałem na ZX Spectrum, potem jeszcze Timex i na uwieńczenie 'serii' - SAM Coupe :)

Ank77

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Lutego 2009, 23:53:33 »
Dzięki Hugo1979..tak stare czasy z tym Zx Spectrum  ;),a co do błędów w F3 to fakt jest ich sporo ale jakie gry ich nie mają :)a mimo to gramy..nałóg he he

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lutego 2009, 00:20:46 »
To chyba 'urok', 'klątwa' czy 'tradycja', że Fallout jest zakrzaczony ;)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lutego 2009, 13:50:35 »
@ Ank77
Jako fan czekam na prawdziwego następcę serii od dekady i doczekać się nie mogę ... na chwilę obecną nie widzę już żadnej większej nadziei aczkolwiek z zaciekawieniem spoglądam na Afterfall'a. A Fo3? No cóż! TES:Fallout nie jest żadną kontynuacją ani pod względem gatunkowym, ani tym bardziej fabularno-settingowym ... jest po prostu banalnym spin-off'em serii na który nie zamierzam poświęcać czasu którego ostatnio zbyt dużo nie mam. Jak komuś się podoba to spoko, ale to nie to na co ja czekam i nie będę ukrywać że jestem zawiedziony, no i to że gra jest poprawna nie usprawiedliwia kłamstw i pogardy jakich dopuściła się Bethesda ... tego strawić po prostu nie mogę.

Aha! Temat do zamknięcia!

Edit:
@ Holden
Nie przeczę że gra jest grywalna, ale za przeproszeniem Fallout to Taktyczny cRPG, a nie jakiś FPS! Dzieło Beth nie jest żadną kontynuację i dlatego mnie nie interesuje ... bo niestety wszedłem w ten etap w którym wszystkie gry zaczynają wyglądać tak samo (czytaj: nużą) i w którym człowiek szuka "tego czegoś" co przykuło by jego uwagę do monitora na jeszcze jakiś czas. Tu bądźmy szczerzy! Fallout to ma, a TES:Fallout to kolejna nijaka gra.

Edit 2:
@ Może nie wyraziłem się jasno, ale właśnie o to mi chodziło że TES:Fallout to nie Fallout.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2009, 18:57:52 wysłana przez Rezro »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Lutego 2009, 14:04:21 »
Hm spędziłem nad tą grą setki godzin i poznałem ją dosyć dobrze, do tego sporo roboty przy działach f3 itd - i muszę obiektywnie powiedzieć że gra jest niedopracowana, pełna błędów i płytka a jednocześnie jest grywalna i można się fajnie bawić. Myślę że można by było znaleźć sporo ludzi którzy woleli by żeby F3 w ogóle nie wyszedł, ale aż tak jeszcze nie zgorzkniałem ;p

Afterfall jeżeli będzie na poziomie jaki reprezentował wiedźmin to nie ma co się martwić, będziemy mieli post apową ucztę ;p

temat na razie pozostawię otwarty, nie się każdy wygada  :P

@Rezro - bym poszedł nawet dalej i nie nazwał bym go taktyczny bo  elementów taktycznych on właściwie nie ma, po prostu action rpg  taki jak mass effect.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2009, 14:20:57 wysłana przez Holden »

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Listopada 2009, 14:58:41 »
(...) życzę wielu wspaniałych godzin w post nuklearnym świecie.

:D

...no a odpowiadając na postawione w temacie pytanie: NIE, nie kupię Folałta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry. No i nie do końca sama cena jest powodem tego. Zanim ukazał się Folałt 3, twórcy popełnili ogromny błąd marketingowy jakim były krótkie prezentacje gry w internecie. Dzięki temu wiele osób stwierdziło (i ja również doszedłem do takiego wniosku), że niestety ta gra nie jest warta pieniędzy, jakich życzą sobie jej twórcy za możliwość legalnego pogrania. Postanowiłem więc poczekać, aż rzucą Folałta 3 na pułki Biedronki lub Lidla w papierowej kopercie i nadadzą grze jakąś poważniejszą cenę czyli 19.99 i nie więcej. Nośnik DVD nie robi na mnie wrażenia, podobnie ładne tekstury i filmowe przedstawienie walki. Powiem więcej! Te cechy mnie zwyczajnie irytują. Stare i dobre, kultowe dla wielu osób gierki przyzwyczaiły mnie do siebie na tyle, że każda nowość wydaje mi się ohydna w swej kolorowatości, słodkości i krągłości. Dlatego będę ostatnią osobą, która zagra w Łorld of Łorkraft i ostatnią nadal grającą w jedynkę Diabla czy jedynkę Quake'a. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, zarówno Blizzard powinien o tym pomyśleć zanim zrobił sekłel Diabla (a potem brnął dalej w to G. robiąc D.III) jak i Bethecośtam, która rzuciła cień na sławę obu pierwszych Falloutów, o których mam ochotę teraz mówić jako o odrębnej całości, która z Folałtem 3 nie ma nic wspólnego poza siedmioma literami tytułu - co jest z kolei wynikiem jakiegoś nieporozumienia, jak myślę. Robienie Folałta 3 miało taki sam sens jak kręcenie nowych Terminatorów (3 i 4) więc Polakom gratulujemy zakupów ::) Uprzedzając odpowiedzi: jeśli Folałt 3 nie jest kontynuacją, to jakim prawem dali mu jego tytuł? Jestem synem bożym, ale nie jestem spokrewniony z żadnym bogiem. Folałt 3? Powinni tego zabronić.
Beton? Beton!
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2009, 16:06:40 wysłana przez Ordynus »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Listopada 2009, 15:06:18 »
O przepraszam, ja w każdą Wigilię przechodzę Diablo, w Boże Narodzenie F1, F2 czeka na Wielkanoc :D Tradycja to tradycja.

Nie licz na to, że F3 będzie kiedyś tańszy niż 29,99 zł. Chyba, że go dodadzą za 5 lat do czasopisma jakiegoś, w ramach zapchajdziury na płytach BluRay. Przy 50 zł mimo wszystko dostajesz grę wartą swojej ceny. I mówi ci to jeden z największych przeciwników nazywania F3 kontunuacjią serii, albo w jakikolwiek sposób stosowania w jednym zdaniu "godny" i Fallout 3" bez zaprzeczenia.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Czy kupisz Fallouta 3 od razu - przy okazji premiery tej gry?
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Listopada 2009, 15:23:43 »
Hje hje, pewnie dadzą Fallouta 3 jako gazecioka1 za parę lat razem z pełną wersją Heroes of Might & Magic XIV i demem jakiejś gry zrobionej na podstawie filmu, który był nakręcony na podstawie jakiegoś komiksu. Pewnie będzie to już w czasach postapokaliptycznych, kiedy egzemplarze Fallouta czy Diabla 1 będą traktowane jak relikwie, z należnym im szacunkiem ;) Tylko że czasopisma w takich czasach zastąpią nam pewnie papier toaletowy, co znów wcale nie stawia w dobrym świetle Fallouta 3 ;D

1Gazeciok: w dawnych czasach, nośnik zawierający film, program lub grę dołączony jako tzw. "nieodzowna część" czasopisma lub gazety, sprzedawanej po niewygórowanej cenie.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2009, 15:34:32 wysłana przez Ordynus »