Autor Wątek: Miss Atomu 2009  (Przeczytany 3145 razy)

Zoor

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 77
Miss Atomu 2009
« dnia: 21 Lutego 2009, 16:33:06 »
Rosyjski przemysł energetyczny kojarzy się zwykle Polakom z gazowymi szantażami, którymi Moskwa próbuje zwiększać swoje wpływy na obszarze byłego bloku wschodniego, a niektórym z nas na myśl przyjdzie też zapewne od razu katastrofa w Czarnobylu.
Istnieje jednak jego pogodniejsze (ba, piękniejsze!) oblicze - od kilku lat Rosjanie, za pośrednictwem strony nuclear.ru oraganizują konkurs na Miss Atomu. W tym roku stanęło do niego już ponad 350 kobiet z całego obszaru byłego Związku Radzieckiego, związanych mniej lub bardziej z energetyką jądrową.
Warto dodać, że zwyciężczynię wybierają internauci, więc być może i wam przyjdzie wybrać tę najpiękniejszą. Zdjęcia poszczególnych kandydatek znaleźć można na tej stronie. Swój głos oddać można do 5 marca, do do godziny 18:00 czasu moskiewskiego
Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.


Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lutego 2009, 01:32:14 »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lutego 2009, 09:50:10 »
Mam swoje faworytki :) dwie z nich są w top20

Ирина Пушкарева
Мария Поштаренко
Дина Ворожцова
Екатерина Куц

Niestety linki do profili nie działają, strona odsyła do indeksu. A szkoda Najlepsze że niektóre z kandydatek są w moim wieku ;)

Ale kapa. Przeglądam top20 i większość kobit rzeczywiście wygląda świetnie, ale tylko na fotkach profesjonalnych - na codzień zaś tylko nieliczne są prawdziwie śliczne. Jeżeli wogóle zdecydowały się na publikacje "nieprofesjonalnych zdjęć".
Gdyby nie specjalne oświetlenie, utalentowany fotograf, dwa tygodnie w spa przed sesją zdjęciową, tysiące dolarów wydanych na kosmetyczki i operacje - tfu, chciałem powiedzieć zabiegi, no i naturalnie profesjonalny makijaż to wszystko wyglądałoby inaczej. A gdyby nie Photoshop to już wogóle ;P
« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2009, 09:56:27 wysłana przez Ulyssaeir »

Pacza

  • Gość
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lutego 2009, 11:24:14 »
przepraszam, może głupio spytam, ale tyle kobiet pracuje w rosyjskim przemyśle nuklearnym? nie wątpię oczywiście w siłę i mądrość babeczek (sama nią jestem), ale skala konkursu mnie szczerze dziwi. Jakkolwiek w pozytywnym aspekcie, bo kobietki są całkiem ładne

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lutego 2009, 13:06:24 »
Ale to duży przemysł jest - znaczy zatrudniający dużo kobit, łoooj!!!  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lutego 2009, 13:49:47 »
Znaczy one są związane z tego co rozumiem z przemysłem  - czyli jak sprzątają w kompleksie to pewnie też mogą startować  ;D ;D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Miss Atomu 2009
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Marca 2009, 00:01:03 »
Tak jak na Schronie - liczy się bycie na "liście płac" a nie miejsce na którym się jest  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.