Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 25, 2019, 09:51:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Garstka Pytań o F1  (Przeczytany 3026 razy)
system83
St. szeregowy
*

« : Styczeń 20, 2012, 10:56:46 »

Witam
1) Czy podnoszenie umiejętności ponad 100% coś daje? Np "Ręczna Broń Palna" zwiększy nam się jeszcze bardziej celność?
2) Ile max można dać do umiejętności jest jakiś limit?
3) Gdy dotarłem do Necropolis zauważyłem że każdy Ghoul jest zabity. Jak się domyślam za późno dotarłem i Mutanci ich wybili. I teraz nasuwa mi się pytanie czy jest jakaś dokładna data na Pip-Boyu kiedy Ci Mutanci uderzają na te miasto?
4) Odnośnie pytania 3. Czy jest jakaś data kiedy Mutanci zaatakują Kryptę 13? (Czy jest jakiś czas w którym muszę ukończyć grę?)
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #1 : Styczeń 20, 2012, 13:46:54 »

1) Generalnie nie, wspomniana przez ciebie umiejętność przy 95% daje praktycznie te same rezultaty, co przy 150%, więc jeśli wolisz przeznaczyć punkty na co innego nic nie stoi na przeszkodzie.

2) Bodaj 200%, choć nie jestem pewien do końca, bo z tego co pamiętam w FO2 było max. 300%.

3) i 4) Pytanie: czy była to twoja pierwsza wizyta, bo jeśli najpierw zabrałeś chip i _nie_ naprawiłeś pompy, to ghule i tak zginą (w ciągu tygodnia). Jeśli wszedłeś do miasta 110 dni od rozpoczęcia gry albo 30 dni po zabiciu mutantów, a Mistrz wciąż żyje - ghule zginą.

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
system83
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Styczeń 20, 2012, 13:58:43 »

3) W mieście jestem po raz pierwszy mam 179 dni do wyczerpania wody w Krypcie 13 (Dokupiłem 100 dni w Hub u kupców wodnych). Czyli minęło 71 dni gry. A Ghule wszystkie są powybijany (prócz jednego który "kitra" się za szafką w centrum.

4) Czyli Kryptę 13 też zaatakują po jakimś czasie?

5) Czy da się otworzyć jakoś tą furtkę (chodzi o wszystkie po kolei jest ich bodajże 6)? W mieście Necropolis centrum.
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #3 : Styczeń 20, 2012, 14:41:49 »

1) O ile dobrze pamiętam (a nie grałem w to od dawna) to może to mieć jakieś znaczenie przy krytykach... ale jeśli nie grasz jako snajper to możesz sobie odpuścić.
4) Nie, mieszkańcy krypty giną z pragnienia (choć jest mały od tego wyjątek, tj. gdy dołączysz do mutków).
5) Nie, to tylko ozdoba.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #4 : Styczeń 21, 2012, 00:05:01 »

1. ma znaczenie, bo rzadziej pudłujesz, chociaż to już i tak mały margines.
2. 200%, w Fallout 2 było 300%

z resztą punktów się całkowicie zgadzam Smiley

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
system83
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 23, 2012, 12:49:09 »

Wielkie Dzięki za opowiedz  Grin
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!