Autor Wątek: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne  (Przeczytany 14377 razy)

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« dnia: 05 Lutego 2012, 22:04:17 »
Bethesda Softworks® wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują o planowanym na 10 lutego, równolegle z całą Europą, wydaniu gry Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne. Poza samą grą Fallout New Vegas wydanie zawierać będzie dodatki DLC: Krwawa Forsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świata, oraz Droga Przez Pustkowia, które pozwolą graczom w pełni cieszyć się wszystkim co New Vegas może zaoferować. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić rozgrywkę gracze będą mogli wykorzystać unikatowe bronie i rodzaje amunicji oraz receptury zawarte w dodatkach Wyposażenie Kuriera oraz Arsenał Zbrojmistrzów. Gra wydana zostanie na komputery PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 w angielskiej wersji językowej.


Fallout New Vegas to po Fallout 3 - Grze Roku 2008 - kolejna część uwielbianej serii. Tym razem gracz zawita do miasta New Vegas - miejsca idealnego dla marzycieli i desperatów, podzielonego przez zwalczające się frakcje, które rywalizują o wpływy w tej oazie pośród pustyni. To miejsce, gdzie odpowiednia osoba, z odpowiednią spluwą może utorować sobie pozycję i przy okazji zrobić śmiertelnego wroga. Albo dwóch.   



Wydanie Kompletne zawierać będzie wszystkie 6 dodatków DLC:

 ·         Krwawa Forsa - w tym dodatku bohatera, w brew swojej woli, zmuszony jest do odzyskania legendarnego skarbu Kasyna Sierra Madre, we współpracy z trzema innymi mieszkańcami pustkowi. Życie bohatera  na odkrywanych w Krwawej Forsie terenach jest ciągle zagrożone przez nowych wrogów i wyzwania, którym musi sprostać. Do gracza należy rozegranie swoich kart tak, by przeżyć.

 ·         Szczere Serca - fabuła opowiada o wyprawie w niezbadane pustkowia Parku Narodowego Zion w Utah, gwałtownie przerwanej przez napaść wędrownych plemion. Zadaniem gracza jest przedrzeć się z powrotem do Mojave z terenów objętych wojną między plemionami oraz konfliktem misjonarzy z Nowego Kanaan i tajemniczego Popielca. Los Zionu leży w rękach gracza.

·         Smutki Starego Świata - fabuła dodatku przenosi gracza na opuszczone bezdroża pustyni Mojave, gdzie dowiaduje się, że jest jedyną nadzieją na uratowanie grupy naukowców znanej jak „Think Tank". Naukowcy zajmują tajemnicze laboratorium badawcze i jeden z ich eksperymentów wymknął się im spod kontroli, tworząc nowych, śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

·         Droga Przez Pustkowia - dodatek koncentruje się na postaci Ulyssesa, Kuriera, który odmówił dostarczenia Platynowego Żetonu na początku przygody z Fallout New Vegas. Gracz ma unikalną szansę poznania motywów czynów Ulyssesa, ale musi w tym celu udać się do kanionów Rozpadliny, targanych huraganami i trzęsieniami ziemi. Tylko od gracza zależy, czy odważy się tam udać w poszukiwaniu prawdy o Kurierze.

·         Wyposażenie Kuriera -  dodatek zawiera 4 zestawy ekwipunku dostępne wcześniej tylko w opcji pre-order: Klasyczny, Najemnika, Plemienny oraz Eskorty Karawany. Każdy z nich zawiera unikalne bronie, ekwipunek i cechy które pomogą graczom w ich wędrówkach

·         Arsenał Zbrojmistrzów - dodatek zwiększa ilość unikatowych broni, modyfikacji uzbrojenia, rodzajów amunicji oraz planów tworzenia ekwipunku jakie znaleźć można na pustyni Mojave.

Informacja pochodzi z cenega.pl
http://www.cenega.pl/news/fallout-new-vegas-wydanie-kompletne-w-planie-wydawniczym-firmy-cenega/7304
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lutego 2012, 07:14:00 »
Mam nadzieję, że wszystko ładnie na płytce/płytkach a nie jak w przypadku podstawki trzeba jeszcze zaciągać sporo przez Steama ??? To jakaś drwina była.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lutego 2012, 14:18:13 »
@Kamilos : też mam taką nadzieję, bo nawet nie mam konta na steamie ;) i jak na razie nie zamierzam zakładać. Ogólnie zapowiada się fajne wydanie, jednak będę musiał trochę poczekać aż cena spadnie, bo jak na razie krucho z kaską ;)

EDIT : dla wszystkich, którzy narzekali/narzekają na to, że kupili oryginał Fallout New Vegas a teraz wychodzi on ze wszystkimi dodatkami : na stronie muve.pl zamówić można tę grę za pół ceny, wystarczy zeskanować ostatnią stronę instrukcji z kodem rejestracyjnym zakupionego New Vegas ;)

« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2012, 18:40:41 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lutego 2012, 20:12:48 »
A ponadto info ze sklepu muve.pl

Wyjątkowa promocja dla osób posiadających podstawową wersję gry i chcących uzupełnić swą kolekcję o wyjątkowe dodatki do Fallout New Vegas!

Co zrobić, aby zakupić grę Fallout New Vegas Wydanie Kompletne 50% taniej?
To proste!:
1. Jeżeli posiadasz grę Fallout New Vegas (PC) PL/ANG nas adres vegas@muve.pl wyślij skan lub zdjęcie ostatniej strony instrukcji zawierającej kod rejestracyjny Kompanii Graczy
2. W mailu zwrotnym otrzymasz kod rabatowy uprawniający do zakupu gry Fallout New Vegas Wydanie Kompletne (PC) PL/ANG 50% taniej!*

*Kod rabatowy 50% liczony jest od ceny sugerowanej produktu.
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lutego 2012, 20:22:01 »
Ewentualnie można  kupić 20zł taniej niż sugerowana,kupując w pre-orderze:
http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/fallout-new-vegas-wydanie-kompletne-pc-pl-ang-kup-gre-50-taniej/4247

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lutego 2012, 21:21:53 »
Po polsku całość?

Ciekawe czy mi spolszczą DLC, które zakupiłem przez steam wcześniej...?

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lutego 2012, 21:30:13 »
Podobno jest to wersja do wyboru angielska lub polska ale szczegółów nie znam, gdyż jeszcze jej nie posiadam, niestety.
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Archanix

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Marca 2012, 14:59:48 »
aktualnie posiadam wersję fallout NV z dodatkami od Cenegi Poland. Jest to nowa aplikacja w Steam więc jeśli macie już starego Fallgasa na dysku to marnujecie tylko miejsce; trzeba ponowić instalację. Zauważyłem że tym razem mamy kilka wersji językowych Polska, Czeska, Węgierska (chyba też jest angielska). zdziwiłem się tylko ze instalacja zajmuje mniej miejsca niż czysta gra.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maja 2012, 08:18:01 »
Wczoraj otrzymałem egzemplarz "dodawany" do prenumeraty CD Action. Gra zainstalowana, jeszcze trzeba czas znaleźć na pogranie :D

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maja 2012, 08:09:57 »
zastanawia mnie, co się dzieje z ludźmi, którzy kupili podstawkę i wszystkie dodatki... do tej pory nie doczekałem się polonizacji dodatków... czy to znaczy, że mogę sobie legalnie ściągnąć z sieci FNV: Ultimate?
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Maja 2012, 11:45:42 »
Nocny, ja coś zrobiłem, że mam polską wersję DLC ale szczerze nie pamiętam co  :face:


W ogóle warto się zastanowić nad jeszcze jedną rzeczą... Po co kupować gry w dniu premiery jeżeli po roku lub dwóch wychodzi ona spatchowana, spolszczona i pełna (ze wszystkimi dodatkami) tańsza od premierowej wersji lub  w tej samej cenie? Jak bym chciał mieć teraz wszystkie dodatki, musiałbym kupić drugą pełną wersję, żeby mieć dwie te same gry na półce.  :cnsd logiczne!
« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2012, 11:49:29 wysłana przez kryspin013 »

Archanix

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Maja 2012, 16:35:25 »
Najcik jak będziesz grzeczny to jakiś dobry i uczynny posiadacz polskich DLC wyśle ci same pliki z tłumaczeniami(.esp). Niestety nie znam nikogo o takim rysopisie.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Maja 2012, 18:31:33 »
@Kryspin, no właśnie po to, żeby nie czekać roku lub dwóch ;)
@Archanix, już mam spolszczenia dodatków i musze powiedzieć, że... wracam do angielskich wersji...
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Maja 2012, 18:18:07 »
Klątwa Fallouta wciąż nade mną wisi... bo po co... Gra nie wychodzi do Windowsa, ale po paru minutach zwalnia (wszystkie niepotrzebne programy zamknięte). Ech :blk :@

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Maja 2012, 21:34:18 »
Dlatego ja mam teraz Linuxa ;]

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Maja 2012, 00:06:16 »
używasz wine czy cedegi?
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Maja 2012, 17:08:48 »
Nie gram w ogóle ;)

A tak na serio to tylko Portal 2, FO1 i FO2 na wine i masa gier indie :)