Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 13, 2019, 02:43:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 'Iron Sky'  (Przeczytany 1620 razy)
Lithium
Mł. chorąży - Redaktor
*

« : Grudzień 27, 2011, 23:54:57 »

Wyobraźcie sobie powrót III Rzeszy. Z całą ideologią z czasów II wojny światowej, z tymi samymi planami, pragnieniami i determinacją. Twórcy filmu "Iron Sky" sobie wyobrazili - wymyślili, że w 1945 część nazistów wystartowała z bazy kosmicznej na Antarktydzie, by założyć kolonię na ciemnej stronie Księżyca. W 2018 r. stamtąd wyruszają na ponowny podbój świata.

Film jest produkowany przez zespół australijsko-finlandzko-kanadyjsko-niemiecki, przy budżecie 10 mln $. Wydaje się, że zapowiada się nawet ciekawie. Nie jest kolejną superprodukcją amerykańską. Ma mieć formę komedii sci-fi. Póki co można zobaczyć oficjalny zwiastun i teaser. Co Wy na to?

Zwiastun
Teaser
Strona na FilmWeb
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 23:56:29 wysłane przez Lithium » Zapisane

Geniusze nie rodzą się na kamieniu, lecz wśród kamieni rzucanych im pod nogi - Lech Konopiński
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2011, 01:19:08 »

Słyszałem o nim i chyba go nawet zobaczę... ale nic więcej do powiedzenia o nim to nie mam.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2011, 08:24:17 »

Chyba było już o tym pisane wiele razy. Przydałaby się działająca szukajka na stronie.
Lithium
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2011, 19:58:55 »

Możliwe, że było już coś o tym....ja jednak nie pamiętam, żebym tu czytała tym filmie... (jestem tylko człowiekiem, a pamięć bywa zawodna...w szukałce nie znalazło to napisałam).
Wydaje mi się, że film może być godny uwagi (choć osobiście chyba bardziej by mi ten scenariusz pasował do czegoś poważniejszego niż komedia). Kiedy za coś biorą się ludzie z nikłym doświadczeniem ( a rzekomo właśnie taka ekipa tworzy ten film) za to z pasją i chęciami to może wyjść tylko coś nietuzinkowego ( świetny film, albo kompletna klapa Tongue ), dlatego uważam, że warto się temu przyjrzeć. Zwłaszcza, że pewnie masa ludzi uzna to za nieinteresujące, bo nieamerykańskie i nie ma znanych nazwisk ( a dla mnie te cechy to nie raz zalety).

Geniusze nie rodzą się na kamieniu, lecz wśród kamieni rzucanych im pod nogi - Lech Konopiński
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 29, 2011, 08:32:11 »

Na pewno zwiastun zwraca na siebie uwagę dość śmiałym pomysłem Smiley Co z tego wyniknie - zobaczymy.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 10, 2012, 12:34:19 »

Zdecydowanie coś dla mnie  Zwyrol
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2012, 14:35:49 »

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/18769/Nazisci_atakuja_Ziemie_z_kosmosu_Zwiastun_Iron_Sky/
Dłuższy trailer, z postaciami Smiley

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!