Autor Wątek: Garstka Pytań o F1  (Przeczytany 4686 razy)

system83

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Garstka Pytań o F1
« dnia: 20 Stycznia 2012, 09:56:46 »
Witam
1) Czy podnoszenie umiejętności ponad 100% coś daje? Np "Ręczna Broń Palna" zwiększy nam się jeszcze bardziej celność?
2) Ile max można dać do umiejętności jest jakiś limit?
3) Gdy dotarłem do Necropolis zauważyłem że każdy Ghoul jest zabity. Jak się domyślam za późno dotarłem i Mutanci ich wybili. I teraz nasuwa mi się pytanie czy jest jakaś dokładna data na Pip-Boyu kiedy Ci Mutanci uderzają na te miasto?
4) Odnośnie pytania 3. Czy jest jakaś data kiedy Mutanci zaatakują Kryptę 13? (Czy jest jakiś czas w którym muszę ukończyć grę?)

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Garstka Pytań o F1
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2012, 12:46:54 »
1) Generalnie nie, wspomniana przez ciebie umiejętność przy 95% daje praktycznie te same rezultaty, co przy 150%, więc jeśli wolisz przeznaczyć punkty na co innego nic nie stoi na przeszkodzie.

2) Bodaj 200%, choć nie jestem pewien do końca, bo z tego co pamiętam w FO2 było max. 300%.

3) i 4) Pytanie: czy była to twoja pierwsza wizyta, bo jeśli najpierw zabrałeś chip i _nie_ naprawiłeś pompy, to ghule i tak zginą (w ciągu tygodnia). Jeśli wszedłeś do miasta 110 dni od rozpoczęcia gry albo 30 dni po zabiciu mutantów, a Mistrz wciąż żyje - ghule zginą.
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

system83

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Garstka Pytań o F1
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia 2012, 12:58:43 »
3) W mieście jestem po raz pierwszy mam 179 dni do wyczerpania wody w Krypcie 13 (Dokupiłem 100 dni w Hub u kupców wodnych). Czyli minęło 71 dni gry. A Ghule wszystkie są powybijany (prócz jednego który "kitra" się za szafką w centrum.

4) Czyli Kryptę 13 też zaatakują po jakimś czasie?

5) Czy da się otworzyć jakoś tą furtkę (chodzi o wszystkie po kolei jest ich bodajże 6)? W mieście Necropolis centrum.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Garstka Pytań o F1
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Stycznia 2012, 13:41:49 »
1) O ile dobrze pamiętam (a nie grałem w to od dawna) to może to mieć jakieś znaczenie przy krytykach... ale jeśli nie grasz jako snajper to możesz sobie odpuścić.
4) Nie, mieszkańcy krypty giną z pragnienia (choć jest mały od tego wyjątek, tj. gdy dołączysz do mutków).
5) Nie, to tylko ozdoba.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Garstka Pytań o F1
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Stycznia 2012, 23:05:01 »
1. ma znaczenie, bo rzadziej pudłujesz, chociaż to już i tak mały margines.
2. 200%, w Fallout 2 było 300%

z resztą punktów się całkowicie zgadzam :)
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

system83

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Garstka Pytań o F1
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia 2012, 11:49:09 »
Wielkie Dzięki za opowiedz  ;D