Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 27, 2019, 08:58:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z misją na hydroprocesor  (Przeczytany 2557 razy)
Anzelm
Szeregowy
*

« : Styczeń 17, 2012, 12:32:37 »

Witam,
mam problem z misją na hydroprocesor. Mianowicie sprawa wygląda tak, że misję wykonałem - znalazłem hydroprocesor w Necropolis i odniosłem do Opiekuna. Potem dalej sobie grałem, zapisałem grę, ale po jej wczytaniu okazało się, że misja jest nie wykonana - w PipBoyu mam misje na hydroprocesor i na mutanty, dni spadają na liczniku, a na dodatek w Necropolis hydroprocesora już nie ma... Ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

EDIT:
Już udało mi się rozwiązać problem, ale może jeszcze komuś się to przyda. Tu: http://teamx.ru/node/361 można ściągnąć dobry modyfikator save'ów do F1 i F2. Można za jego pomocą dodawać przedmioty do plecaka, więc wystarczyło dodać hydroprocesor i odnieść go do Opiekuna (i ponownie zgarnąć expa ^^).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 13:54:28 wysłane przez Anzelm » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!