Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 18, 2019, 15:16:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 1.3.5 Patch PL  (Przeczytany 32117 razy)
kryspin013
St. sierżant
*

« : Styczeń 11, 2012, 19:22:44 »

Spolszczenie najnowszej wersji nieoficjalnego patcha grupy TeamX. Zawiera wszystkie poprawki do wersji 1.3.5. Dodaje ze względu na to, że nikt tym się od dawna nie zajmuje, a szkoda Sad
Tłumaczenie, w 99% Cubika (wykorzystane z poprzednich wersji) z za co mu bardzo dziękuję Smiley (Tak mam pozwolenie od niego)

Linki:
Fallout 1.3.5 Patch PL
Fallout 1 NPC Mod v3.5 PL

Patch dodatkowo w sobie zawiera poprawki z wersji 1.2 oraz tłumaczenie dla Hi-Res.

Polecam pobrać też NPC mod ponieważ wprowadza możliwość zmiany pancerza naszym towarzyszom oraz awans dla nich Wink

-----

Pliki są też dostępne w schronowej plikowni:

Fallout 1.3.5 Patch PL

Squonk
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2015, 15:08:27 wysłane przez Squonk » Zapisane

Jared
Szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2012, 15:02:02 »

Linki już nie działają Sad ma ktoś może owe patche i udostępni je ? byłbym wdzięczny.
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 26, 2012, 20:37:53 »

Działają... Naprawie jak będę miał czas... Wystarczy, że klikniesz w link i jak ci wyświetli błąd strony to klikasz pasek adresu i wciskasz enter

Jared
Szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 26, 2012, 21:45:18 »

Działają... Naprawie jak będę miał czas... Wystarczy, że klikniesz w link i jak ci wyświetli błąd strony to klikasz pasek adresu i wciskasz enter

Dzięki wielkie, działa Smiley
BeF1990
Mł. chorąży - Redaktor
*

Fallout fan

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 26, 2012, 22:01:22 »

Fallout'cie czas do Ciebie wrócić. Smiley

Dziex wielkie za te pliczki, choć faktycznie jakoś dziwnie się wczytują te linki...
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 27, 2012, 18:25:30 »

Linki już nie działają, a szkoda...
EDIT: a jednak działa te sposób z ENTERem Cheesy

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #6 : Sierpień 02, 2012, 01:11:29 »

Ponaprawiałem linki ;] Mam nadzieję, że działa Smiley
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 01:18:16 wysłane przez kryspin013 » Zapisane

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #7 : Sierpień 04, 2013, 22:10:20 »

działają, działają. Pytanie tylko czy to będzie dobrze śmigało pod win Vista. Po zainstalowaniu coś mi zaczyna w grze migać ale spróbuje jeszcze zainstalować to na czystą wersję. Oczywiście po wgraniu patcha 1.3.5 wszystkie save'y padły.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #8 : Sierpień 04, 2013, 22:25:44 »

Patch podmienia binarkę oryginalnej gry. Jeśli używasz Hi-Res patcha to "spatch'uj "nim jeszce raz grę lub zostaw starą binarkę.

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #9 : Sierpień 04, 2013, 23:22:13 »

Nie, nie wystarczy mi stary styl pierwszej części, lubię taka grafikę i to mi wystarcza. Problem polegał na tym, że nic nie szło w misjach w złomowie i w handlu za który nie dostawałem kapsli.

Gra z Patch'em 1.3.5 działa stabilnie pod win Vista. Jedna sprawa, po włączeniu Gadu-Gadu i włączeniu gry z włączonym już wcześniej GG, ekran gry zaczyna migać, robi się czarny i pojawia się dopiero po machaniu myszką jak to było opisane w jakimś innym temacie. Przycisk C działa tylko chwilowo, ekran zaczyna mrugać ponownie. Po wyłączeniu GG, gra wraca do normy.

PS. Przy Patch'owaniu pod Vista najlepiej usunąć katalogi z gry a później dopiero skopiować tez z Patch'a ponieważ w innym wypadku win je chce scalać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 23:04:36 wysłane przez Aq » Zapisane

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
zubrowka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #10 : Lipiec 14, 2015, 15:24:43 »

Spolszczenie najnowszej wersji nieoficjalnego patcha grupy TeamX. Zawiera wszystkie poprawki do wersji 1.3.5. Dodaje ze względu na to, że nikt tym się od dawna nie zajmuje, a szkoda Sad
Tłumaczenie, w 99% Cubika (wykorzystane z poprzednich wersji) z za co mu bardzo dziękuję Smiley (Tak mam pozwolenie od niego)

Linki:
Fallout 1.3.5 Patch PL

Patch dodatkowo w sobie zawiera poprawki z wersji 1.2 oraz tłumaczenie dla Hi-Res.

Polecam pobrać też NPC mod ponieważ wprowadza możliwość zmiany pancerza naszym towarzyszom oraz awans dla nich Wink

Siemka,
linki nie działają, może ktoś to udostępnić?
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #11 : Lipiec 14, 2015, 17:13:32 »

Jasne
Fallout 1.3.5 Patch PL
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2015, 17:15:04 wysłane przez kryspin013 » Zapisane

zubrowka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #12 : Lipiec 14, 2015, 18:05:48 »

Dzięki wielkie, zabieram się do instalacji;)
matiKKS

« Odpowiedz #13 : Styczeń 10, 2016, 15:11:29 »

Cześć. Do odpalenia gry na win7 x64 musiałem wgrać tego patcha. Jednak jest jakiś błąd, w bazie wojskowej w głównym komputerze nie ma literek tylko różne znaczki. Pojawiają się one często po najechaniu na bilbordy itp. Można to jakoś naprawić?

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!