Autor Wątek: Problemy  (Przeczytany 3349 razy)

Booua89

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Problemy
« dnia: 03 Stycznia 2012, 17:43:52 »
Witajcie Schronowicze,
Jestem tu nowy (co dziwne, powinienem był już dawno się tu zarejestrować), choć maniakiem serii jestem od momentu jej powstania :)
Otóż mam problem, niedawno postanowiłem ponownie zacząć grać w F1 i F2, ale nie mogę żadnej z nich uruchomić.
Podejrzewam, że to może być wina zbyt high-endowego sprzętu, bo przy próbie odpalenia gry wyskakuje mi błąd: "Error running video mode 480 x 640" (mogłem się pomylić w rozdzielczości, nigdy nie pamiętałem dokładnych wartości, ale wiecie pewnie, o co chodzi). Moj akarta graficzna chyba nie obsługuje rozdzielczości tak niskiej (Radeon Sapphire 2600 HD).
Czy ktoś z obecnych zna jakikolwiek sposób na pominięcie tego, zmienienie rozdzielczości filmu otwierającego czy coś? W ostateczności może ktoś wie, gdzie można dorwać (nawet ściągnąć nielegalnie, co mi tam) wersję gry dostosowaną już chociaż do 800 x 600?
Z góry dzięki za pomoc, nawet jeśli jest ona niemożliwa :)

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Stycznia 2012, 17:56:39 »
Fallout 1 High Resolution Patch

Chyba najlepsze rozwiązanie ;).

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Stycznia 2012, 20:20:56 »
na GeForce czasami wywala się taki błąd, szczególnie na Win7.
na całe szczęście ja mam ATI :D
Jeśli łatka podana przez Wybieraniec nie zadziała to zainstaluj starsze sterowniki i dopiero w tedy ruszaj grę
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Booua89

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Stycznia 2012, 22:46:26 »
O ja pierdaczę, dzięki, chłopaki :D
Właśnie tak czułem, że MUSI istnieć jakiś taki patch, a nigdzie nie mogłem go znaleźć :D
Teraz musi zadziałać :D