Autor Wątek: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania  (Przeczytany 3525 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« dnia: 02 Października 2008, 00:36:38 »
Bezpośredni link do newsa

-----

W newsie z 30 sierpnia informowaliśmy, że na imprezie Penny Arcade eXpo w ramach promocji Fallouta 3 rozdawano - nie ma co ukrywać klimatyczny - Poradnik Przetrwania dla Mieszkańców Krypt.

Tu i tam pojawiły się skany tego wydawnictwa, jednak nie były one "przyjazne" gdy chodzi o własnoręczne ich wydrukowanie i oddanie się lekturze tegoż. Dlatego też, opierając się na materiałach znalezionych w sieci (i swoich małych umiejętnościach gdy chodzi o skład tekstu), złożyłem Poradnik Przetrwania dla Mieszkańców Krypt w poręczny plik PDF.

Jest on do pobrania TUTAJ.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Października 2008, 19:37:54 »
brawo Squonk - odwaliles kawal, dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty  :D :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Października 2008, 20:29:56 »
Działanie na Trzynastym Schronie a szerzej mówiąc - na wirtualnej części sceny - jest taką w sumie taką nikomu niepotrzebną robotą. Zwłaszcza gdy porówna się z ekipami działającymi w rilu, którzy w dupie mają problemy i wyzwania jakie stoją przed nami  ???

To chyba jest kontynuowanie nieudanych koncpecji polskich pozytywistów - by pracować u podstaw  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

KeniG

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Października 2008, 21:55:21 »
Ma ktoś fotografie jak to wygląda w realu? Chciałbym wykonać sobie taki poradnik.
Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Października 2008, 23:31:08 »
Poszukaj na NMA albo zaimprowizuj sam. Tekst jest tak złożony, żeby każdą stronę wydrukować na osobnej kartce.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

KeniG

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Vault Dweller's Survival Guide - do pobrania
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Października 2008, 23:40:55 »
Tylko do klejenia to za mało stron jest raczej (już kiedyś robiłem książke właśnie kleiłem) choć bym musial zabaczyć jak to grube by wyszło (im grubsze tym łatwiej kleić i oprawić by mi było) Strony bym "postarzył" tak by wyglądało to jak by miało to kikadzisiąt lat.
Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325