Autor Wątek: 'Iron Sky'  (Przeczytany 2553 razy)

Lithium

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 146
'Iron Sky'
« dnia: 27 Grudnia 2011, 22:54:57 »

Wyobraźcie sobie powrót III Rzeszy. Z całą ideologią z czasów II wojny światowej, z tymi samymi planami, pragnieniami i determinacją. Twórcy filmu "Iron Sky" sobie wyobrazili - wymyślili, że w 1945 część nazistów wystartowała z bazy kosmicznej na Antarktydzie, by założyć kolonię na ciemnej stronie Księżyca. W 2018 r. stamtąd wyruszają na ponowny podbój świata.

Film jest produkowany przez zespół australijsko-finlandzko-kanadyjsko-niemiecki, przy budżecie 10 mln $. Wydaje się, że zapowiada się nawet ciekawie. Nie jest kolejną superprodukcją amerykańską. Ma mieć formę komedii sci-fi. Póki co można zobaczyć oficjalny zwiastun i teaser. Co Wy na to?


Zwiastun
Teaser
Strona na FilmWeb
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2011, 22:56:29 wysłana przez Lithium »
Geniusze nie rodzą się na kamieniu, lecz wśród kamieni rzucanych im pod nogi - Lech Konopiński

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2011, 00:19:08 »
Słyszałem o nim i chyba go nawet zobaczę... ale nic więcej do powiedzenia o nim to nie mam.

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudnia 2011, 07:24:17 »
Chyba było już o tym pisane wiele razy. Przydałaby się działająca szukajka na stronie.

Lithium

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia 2011, 18:58:55 »
Możliwe, że było już coś o tym....ja jednak nie pamiętam, żebym tu czytała tym filmie... (jestem tylko człowiekiem, a pamięć bywa zawodna...w szukałce nie znalazło to napisałam).
Wydaje mi się, że film może być godny uwagi (choć osobiście chyba bardziej by mi ten scenariusz pasował do czegoś poważniejszego niż komedia). Kiedy za coś biorą się ludzie z nikłym doświadczeniem ( a rzekomo właśnie taka ekipa tworzy ten film) za to z pasją i chęciami to może wyjść tylko coś nietuzinkowego ( świetny film, albo kompletna klapa :P ), dlatego uważam, że warto się temu przyjrzeć. Zwłaszcza, że pewnie masa ludzi uzna to za nieinteresujące, bo nieamerykańskie i nie ma znanych nazwisk ( a dla mnie te cechy to nie raz zalety).
Geniusze nie rodzą się na kamieniu, lecz wśród kamieni rzucanych im pod nogi - Lech Konopiński

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2011, 07:32:11 »
Na pewno zwiastun zwraca na siebie uwagę dość śmiałym pomysłem :) Co z tego wyniknie - zobaczymy.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Stycznia 2012, 11:34:19 »
Zdecydowanie coś dla mnie  :zwr

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: 'Iron Sky'
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Stycznia 2012, 13:35:49 »