Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 15, 2019, 23:35:40 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: W postapo nie ma miejsca na mi這嗆, w postapo nie ma miejsca na uczucia  (Przeczytany 3116 razy)
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8796

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« : Grudzie 13, 2011, 03:27:20 »

Ale jak mimo wszystko gdzie zakie趾uj to co?

O takiej w豉郾ie problematyce traktuje komiks Mateusza Kukli Danse macabre, kt鏎y w ko鎍u - no bo troch czasu schronowe ko豉 musia造 pomieli - Wam przedstawiamy.

Notka informacyjna w dziale FANOWSKIE KOMIKSY.
Danse macabre - do pobrania w pliku PDF.

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 984

« Odpowiedz #1 : Grudzie 13, 2011, 16:01:41 »

Dobra praca, mog j poleci. Mo積a to te uzna za krytyk dzisiejszych czas闚, ale to ju ka盥y jak si zag喚bi, to sam zobaczy...
I jaka ok豉dka fajna.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM u篡tkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(ma逍a)trzynasty-schron.net
Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 309

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #2 : Grudzie 13, 2011, 17:08:38 »

Przyznam, 瞠 warte polecenia, ale zaczn od minus闚 *疾by na plusach zako鎍zy Smiley*:
 - Momentami jest nieco zbyt patetycznie, czasami bohater za du穎 gada o swoim smutku, a ma這 tego w obrazie. Z drugiej strony, samym rysunkiem trudno pewne rzeczy przekaza;
 - Niekiedy banalne rozwi您ania akcji, daj帷e si przewidzie;
 - byki!!! Autoru kochany, je郵i nie jeste do ko鎍a pewien ortografii, przed wypuszczeniem finalnej wersji zatrudnij korektora! 草速ek

+: Naprawd wzrusza
+: Bohater jest zwyk造m ludkiem po prostu, a tacy do mnie trafiaj
+: Kreska oddaje charaktery, emocje, autor ma, hm, "czucie klatki" - nie wiem jak to nazwa, ale jaki taki zmys pokazywania odpowiednich scen przy minimalnych 鈔odkach, z zachowaniem plan闚 i perspektyw, kt鏎e sprawiaj, 瞠 ogl康amy film na papierze, ergo: du瘸 dynamika w tym jest, po prostu.

Og馧em jest wzruszaj帷o i prawdziwie. Z przyjemno軼i przeczyta豉m i ciesz si, 瞠 powstaj takie rzeczy. I za to plus podkre郵aj帷y pozosta貫. No to siup!!! Pijmy piwo!

pucka
Schronowa wisienka
M. chor捫y - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 138

« Odpowiedz #3 : Grudzie 13, 2011, 22:45:49 »

Pod wzgl璠em graficznym podoba mi si bardzo, dawno nie czyta豉m czego tak czystego i syntetycznego wi璚 by豉 to mi豉 odmiana.
Natomiast ok豉dka nie pasuje do reszty stron co mnie troch dra積i, nie lubi takich sytuacji.

Fabularnie fajny pomys, jednak nie przypad mi do gustu tak rozleg造, sm皻ny, wewn皻rzny monolog. Lepiej by by這 gdyby chod raz g堯wny bohater jakie wydarzenie (scen) zaszczyci milczeniem wewn皻rznym. By豉 by to fajna chwila oddechu dla czytelnika.

Podsumowuj帷, super 瞠 jest kolejny fajny komiks w klimatach, dobry jako軼iowo, kt鏎y ma metk "made in Poland".
Czyta豉m go z ciekawo軼i i polecam innym

dostaje ode mnie -  Smiley

Jestem WISIENK na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
BeF1990
M. chor捫y - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 294

Fallout fan

« Odpowiedz #4 : Grudzie 15, 2011, 00:44:21 »

Od razu uprzedzam, że nie jestem jakimś znawcą i miłośnikiem komiksów, ale ten mi się podobał. Ładnie to wszystko wygląda od strony graficznej, styl prosty ale bardzo przyjemny dla oka, jak dla mnie wielkie brawa dla autora.
Co do fabuły to nie chcę się za bardzo wypowiadać, bo choć temat poruszony w tym komiksie jest ciekawy i zachęcający do przemyśleń, to ogólnie jakoś mnie to wszystko nie porwało... Zakończenie jest takie jakoś mało przejmujące. Spodziewałem się czegoś "głębszego".
Jednak tak jak pisałem wcześniej nie jestem żadnym znawcą i najprawdopodobniej się nie znam, lub nie zrozumiałem tego co autor chciał przekazać, albo najzwyczajniej źle to wszystko zinterpretowałem.

Tak czy inaczej komiks mi się podobał i polecam każdemu się z nim zapoznać. Czekam na następny... Smiley
Nightmaster
Nocny stra積ik
St. chor捫y - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 541

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #5 : Grudzie 15, 2011, 00:56:16 »

szczerze to zawiod豉 mnie ko鎍闚ka, mia貫m nadziej 瞠 to si dalej rozwinie, ale ca這嗆 przyjemna Smiley

Co Ci nie zabije to zabije Ci co innego
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!