Autor Wątek: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa  (Przeczytany 2844 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« dnia: 16 Lutego 2009, 16:51:43 »
Bezpośredni link do newsa

***

Peter Molyneux, tej osoby chyba nie trzeba przedstawiać osobom obeznanym w świecie elektronicznej rozrywki. Projektant gier komputerowych, wielki wizjoner, nagrodzony za swoją działalność Orderem Imperium Brytyjskiego. To w końcu dzięki niemu powstały takie produkcje jak Dungeon Keeper, Populous i Black & White.

Gdy w grudniu gruchnęła wieść o tym, że brytyjski twórca słynący z ambitnych (choć niestety dość często stan faktyczny odbiega od pierwotnego opisu) produkcji komputerowych wraz ze swym studiem Lionhead, pracuje nad dwoma kolejnymi projektami, gracze zaczęli gorączkowo spekulować i niecierpliwie oczekiwać na pierwsze informacje dotyczących nowych gier. Tym bardziej, że jedna z nich ma być zupełnie czymś innym, wręcz nowatorskim i opartym na bardzo prostym pomyśle (druga będzie kontynuacją znanego tytułu).

Plotki nabrały rozpędu, gdyż na oficjalnej stronie Leading Light Design, firmy zajmującej się projektowaniem koncept artów, ukazały się dwa nowe tytuły sygnowane nazwą Lionhead. Jednym z tych tytułów jest Survivors - jak można łatwo wywnioskować z zaprezentowanych prac, miał pozwolić wcielić się graczowi w skórę zwykłego człowieka, który znalazł się stanowczo w nieodpowiednim miejscu, w niewłaściwym czasie. Deszcz meteorytów, trzęsienie ziemi, powódź stulecia, przeraźliwa susza czy arktyczna zima - to wszystko czekało na postać gracza, który miał zapewne jeden cel - przetrwać.

Niestety zanim wszelkie spekulacje na dobre się rozkręciły, jeden z przedstawicieli firmy jedną króciutką wypowiedzią uciął je na dobre. Oświadczył, że co prawda jest to projekt, nad którym pracował Lionhead wraz z Leading Light Design, jednakże jest on mocno nieaktualny i już dawno temu prace nad jego powstaniem zostały zarzucone. Zaiste posępna wieść, tym bardziej, że założenia były więcej niż smakowite. Pozostaje nam więc tylko czekać na konsolowy I Am Alive i mieć nadzieje, że spełni pokładane w nim oczekiwania. W międzyczasie warto też przejrzeć wspomnianą galerię, gdyż klimatyczne dzieła wykonane przez artystów z hrabstwa Middlesex zasługują na największe uznanie.

Oparto na --> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45177
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2009, 21:26:44 wysłana przez nie wiem »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2009, 21:28:23 »
W sumie ciekawe te piksy, mogłem nawet innego wrzucić. Jakieś propozycje na zmianę? :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

FreeZe

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego 2009, 15:13:04 »
Ten link jest nieaktualny, takiej strony nie ma---> http://www.leadinglightdesign.com/projects_survivors.php . Proszę o aktualizację tematu ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego 2009, 16:00:10 »
Z tego co pobieżnie sprawdziłem wynika, że obrazki zostały usunięte z tej strony : /
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lutego 2009, 18:48:24 »
Dziwne... :| Nie wiem czemu to usunęli skoro projekt podobno jest już dawno martwy.

Można podmienić na ten link --> http://ve3d.ign.com/images/game/3897/PC/Black-White/category/2/Concept-Art . Niestety w tej galerii jest tylko 11 artów, a na tamtej było z 50 :/ Jak się mocniej poszuka to można gdzieś znaleźć resztę, tylko nie wiem czy jest sens. Jak chcecie to w sumie newsa można usunąć, bo same obrazki były głównym powodem całej wieści ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lionhead's Survivors odchodzi do lamusa
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lutego 2009, 20:44:04 »
Podmieniłem linka, w treści właściwie nic nie zmieniłem. 11 zawsze coś.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!