Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 17, 2019, 19:34:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Droga ślepców - konkurs  (Przeczytany 11040 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Listopad 19, 2011, 03:59:30 »

Dwunasta rocznica założenia Trzynastego Schronu zbliża się do nas jak Schronek po długim "gigancie" na Pustkowiach. Cicho, skrycie, by nagle capnąć za tyłek tego, który jest odpowiedzialny za jego budę, a świeżego siana na legowisko nie nałożył.

W związku z tym mamy w planach uświetnić obchody tego doniosłego wydarzenia konkursami, w których i tak nie będziecie brać udziału. Ale to już nie nasze zmartwienie, bo jak wspomniałem na początku, my musimy zająć się naszym psiakiem i jego wiecznie nieogarniętą budą, z cieknącym dachem.

A Wy zaś, zajmijcie się konkursem "Droga ślepców", w którym można wygrać egzemplarz tej frapującej powieści.

Regulamin konkursu Droga ślepców

Droga ślepców - recenzja.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
monkizz
Sierżant
*

czekając, aż skończy się wszystko

« Odpowiedz #1 : Listopad 20, 2011, 01:21:34 »

W związku z tym mamy w planach uświetnić obchody tego doniosłego wydarzenia [12 rocznica założenia 13 Schronu] konkursami, w których i tak nie będziecie brać udziału. Ale to już nie nasze zmartwienie(...)

Cóż za gorzka autoironia Smiley widzę, że trzeba się przyłożyć do roboty, aby zadowolić naszych zacnych Adminów Kiss

Darmowa gra karciana "Stalkerzy vs Mutanty" do ściągnięcia na: http://post-apo-2012.blogspot.com/search/label/Gry
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 20, 2011, 02:47:09 »

Czekam(y)!  Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
monkizz
Sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 25, 2011, 01:14:09 »

I stało się! Grin Nie wiem, jakim cudem, ale ostatnimi dniami udało mi się wymózgolić coś na kształt eseju na zadany temat. Mam nadzieję, że Adminowie będą mogli teraz spać spokojnie Hyhyhy

Darmowa gra karciana "Stalkerzy vs Mutanty" do ściągnięcia na: http://post-apo-2012.blogspot.com/search/label/Gry
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 25, 2011, 04:03:26 »

Patrzę co tam przyszło na mejla, patrzę - uuuu! I dopiero wówczas sobie zdałem sprawę, że zasadach konkursu nie ma nic o objętości nadesłanych prac  Zwyrol

No nic - jak mawia stare, schronowe przysłowie - poradzimy sobie, heee!  Ordynus?

monkizz
Sierżant
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 25, 2011, 12:07:37 »

Ha! I tu mamy lukę prawną, którą można było zapełnić dopowiedzeniem sobie czegokolwiek;) Przyjęłam, ,że objętość pracy jest dowolna.... no i masz! Okazuje się, że organizatorom nie chce się tego czytać Cry

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Listopad 25, 2011, 13:59:42 »

Przeczytane, przeczytane Pomizianie kwiatkiem  Słoneczko

Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #7 : Listopad 25, 2011, 16:14:11 »

@Monkizz, nawet opcję "kilka zdań na temat" da się baaaardzo swooobodnie zinterpretować. To chyba działa na naszą korzyść.
Kurde, zapomniałam na śmierć, może akurat spłynie na mnie natchnienie, większe od układania komuchoprzemówień?
Trzymam kciuki, tak czy siak, niezależnie od tego, czy zdążę konkursowo ruszyć zadek. *Dowiedziałam się, że moje wypociny potrafią swą treścią nawet PRZESTRASZYĆ czytelnika, hje hje. Znaczy się, coraz lepiej z tą nauką socjotechniki, coraz lepiej. :>*

A Administracja niech nie ironizuje, bo jeszcze się doczeka gradu maili.  Grin
Chyba, że to taka próba mobilizacji i wjechania na ambicję, ahaaa. Żółtek

monkizz
Sierżant
*

« Odpowiedz #8 : Listopad 26, 2011, 00:23:10 »

W takim razie życzę natchnienia i powodzenia:) myślę, że rywalizacja będzie na bardzo wyrównanym poziomie. Ja niestety, mam skłonności do podchodzenia do różnych tematów baaardzo obiektywnie (ze względu na to, że moje zdanie najczęściej jest zupełnie nietypowe Co jeeee?), więc napisanie paru zdań od siebie było naprawdę wielkim wysiłkiem z mojej strony, pod względem obiektywności, oczywiście Grin gdyż moje własne zdanie też może zaszokować czytelnika Grin

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Listopad 29, 2011, 02:07:26 »

Na razie babeczki górą!  Pomizianie kwiatkiem

Swoje prace nadesłały:
1. monkizz
2. pucka

Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #10 : Listopad 29, 2011, 11:55:38 »

Wysłałem Hyhyhy Tym razem krótko, strasznie krótko, jak na mnie  Co jeeee? Wink

Cichutki Spec
...od psychotroniki
Podporucznik - Redaktor
*

Przyczajony snajper, ukryty zbok

« Odpowiedz #11 : Listopad 29, 2011, 23:11:07 »

Się pisze się, już trzecia strona. Mam nadzieję, że zdążę. Ale upał...

E: No i polazło. Trochę czytania będzie. Słoneczko
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 21:26:23 wysłane przez Cichutki Spec » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Grudzień 01, 2011, 02:19:53 »

Już myślałem, że chłopaki przejmą prym w ilości nadesłanych prac, a tu jednak tylko jeden rodzynek na razie jest  Tongue

Swoje prace nadesłały/nadesłali:
1. monkizz
2. pucka
3. Hugo1979
4. Cichutki Spec

Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #13 : Grudzień 01, 2011, 11:29:27 »

Rodzyn pewnie raczej Hyhyhy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Grudzień 03, 2011, 03:28:06 »

Nie no kurdę! Ja myślałem, że to będzie ssąca godzillową pałę frekwencja jak ostatnio było, a tu taki odzew Co jeeee?

Ordynus?

Swoje prace nadesłały/nadesłali:
1. monkizz
2. pucka
3. Hugo1979
4. Cichutki Spec
5. Mosillo
6. Bartosh
7. Lithium

Jako, że już wiem, gdzie trafią prace konkursowe - a trafią w poważnie brzmiąco miejsce - to trzeba będzie bardziej na poważnie przysiąść do ich oceny.

monkizz
Sierżant
*

« Odpowiedz #15 : Grudzień 04, 2011, 01:15:12 »

Cichutki Spec miała rację - w odpowiedzi na ironię organizatorów specjalnie na złość zasypaliśmy ich skrzynki mailowe naszymi zgłoszeniami Grin a co?! Nie doceniało się schronowiczów, nie doceniało Grin

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Grudzień 14, 2011, 23:36:50 »

Nadmienię - żeby nie było, że coś pod kołdrą robimy - że prace nad oceną nadesłanych tekstów również są w toku  Kiss

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Grudzień 25, 2011, 03:26:31 »

Ktoś jest ciekawy wyników?  Zacieszacz

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #18 : Grudzień 25, 2011, 12:15:43 »

ja, ja, ja jestem, no powiedz mi, nie trzymaj mnie w niepewności Cheesy

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
monkizz
Sierżant
*

« Odpowiedz #19 : Grudzień 25, 2011, 19:53:10 »

Ktoś jest ciekawy wyników?  Zacieszacz

No ba, że wszyscy  Grin

Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!