Autor Wątek: Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej  (Przeczytany 5387 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej
« dnia: 18 Listopada 2011, 23:04:21 »
Dla nas oczywiście jedyną stroną jest Trzynasty Schron, bo tako rzecze  :emanacja13s: i nie ma od tego odwołania  :hyh Ale w sieci cały czas powstają miejsca w których skupiają się fani klimatów. O to temat na zebranie informacji w postaci linków do takich projektów.

=====

&


Schronowy dział Sznurki - tzw. strony klasyczne  8)

Postapokalipsa bez ograniczeń!
Post-apo-2012
Zona RPG
Apokalipsa - Po mojemu
PostApo
Postapokalipsa w każdym domu!
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2012, 15:37:21 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lutego 2012, 22:03:37 »
« Ostatnia zmiana: 20 Lutego 2012, 22:13:44 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lutego 2012, 22:12:53 »
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2012, 00:25:18 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Października 2016, 11:37:57 »
Lata mijają, a mi nie przechodzi. Mimo przybywających lat na karku, skur@#$łej, wykańczającej psychofizycznie roboty, mimo lawirowania pomiędzy kaszkami a pampersami, mimo jesiennej depresji, ciągle chce mi się dłubać o klimatach. Wiem, że samemu to sobie można... Ale co się da to wynajdę i chociaż mocno skrótowo nabazgrzę, choć bardziej zapodam namiary, zajawkę jedynie. Na łamach serwisów ogólnofantastycznych nie mam czego poczytać/obejrzeć. Albo jakiś chłam na podstawie notek wydawców, albo inne elfy i superbohaterowie w obcisłych wdziankach. Fuj. Brzydzę się. Jeśli ktoś potrzebuje odmiany w postaci bloga o postapo, ciężkim sci-fi, dystopiach itp. to zapraszam na GrimFiction.pl.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.