Autor Wątek: Eksperyment z Afterfall: Insanity  (Przeczytany 17881 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Października 2011, 01:38:51 »
Taki Mickiewicz też przekroczył granice, nieomal nazywając Boga carem ustami swojego bohatera
Ale w jego czasach car mógł się wydawać kimś boskim.

Oczywiście to pronapoleońskie podejście do historii Polski w tym okresie zakrawa na niemały skandal, ale przeczytaj sobie Dziady jeszcze raz.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Października 2011, 03:42:15 »
Oftopujemy - jak zawsze - ale co tam  :zwr

Nie mógłbym, znaczy nie po tym jak przeczytałem drugą część "Psa i Klechy - Tancerz". Mocno siedziałem w klimatach romantyczności w okresie wczesnego technikum. Bo to i w życiu było średnio, bo głowa była żądna wiedzy, bo ciężko było ogarnąć co się spie :cnsd ło z tym krajem, że tak upadł, bo polonica miała bzika na tym okresie, więc wszystko było rozwałkowywane na drobne cząstki. Teraz pewnie  bym zrozumiał "co Mickiewicz miał na myśli", albo zinterpretował to sobie tak by nie mieć tu wypieków - ale takich młodzieńczych - tylko takich, że coś się ogarnęło. No ale właśnie nie mogę, bo Orbitowski i Urbaniuk, dobrze skrzywili mi odbiór twórczości Mickiewicza  ;D

Cholera wie jakie tam siły i co pociągało za jakie sznurki. Jak tak sobie czytam niektóre teksty ludzi podnieconych tym co się wydarzyło pod Smoleńskiem rok temu, to jakbym widział ten, taki szaleńczy amok jaki pamiętam z tych pozycji Mickiewicza, ale i Słowackiego, jakie w szkole średniej przeczytałem.

A może ktoś by się pokusił na napisanie obszernej recenzji "Dziadów" na Schron, choćby w ramach luźnego skojarzenia, że tam się pojawia zombie? :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Października 2011, 09:56:32 »
Taką recenzję mógłby napisać tylko pan Hamerlak.  :hyh Poniżej próbka jego możliwości wzięta z linku Squonka.
Cytuj
Posługiwanie się komunikacją dualistyczną prowadzi nas zawsze do retoryki prawdy, która kierunkuje postrzeganie na "od przedmiotu". Chciałbym zatem zwrócić uwagę na jej obłudę. Odniósł się Pan bowiem od przedmiotu, konstytuując go jako "wpadkę", "przypadkowy" i "nieciekawy". W tym wypadku jednak, przedmiot opisu taki nie jest - jest jedynie tak postrzegany przez opisującego. Zawarta w tej wypowiedzi presupozycja zmusza mnie do odrzucenia takiego sposobu dyskusji. Porozmawiać zaś mogę o procesie, czy samym fakcie "trailera" (zostańmy bowiem przy opisach rudymentarnych - wprowadzając jak najmniej dychotomii).
Ujęła mnie jego retoryka.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Października 2011, 12:17:42 »
Cóż, przynajmniej wywiązała się tutaj dyskusja na ten temat. A o to twórcom chodziło.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Października 2011, 12:57:51 »
Czyli, że celują w takim samym stopniu w zaciesz jak i żalownię?  :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Października 2011, 14:56:11 »
Cholera wie jakie tam siły i co pociągało za jakie sznurki. Jak tak sobie czytam niektóre teksty ludzi podnieconych tym co się wydarzyło pod Smoleńskiem rok temu, to jakbym widział ten, taki szaleńczy amok jaki pamiętam z tych pozycji Mickiewicza, ale i Słowackiego, jakie w szkole średniej przeczytałem.

A nie wydaje Ci się, że niektóre utwory przewyższają ich twórców? Nie chodzi mi nawet o to, że twórca się nie potrafi wytłumaczyć z dzieła (tak jak ta kobieta od genitaliów na krzyżu), tylko o to, że po prostu jak się masy dorwą do czegoś i tego nie zrozumieją, to chciałyby to przerobić na swoją korzyść. Niedawnym przykładem takiego plugastwa, wpuszczenia chamstwa na salony jest przeróbka Roty. A czy Konopnicka była gorącą przeciwniczką uprawiania przez ludzi myślenia, decentralizacji kraju i czy chciała swoje przesłanie i brudne interesy ukrywać pod płaszczem poezji? No nie, ona po prostu chciała się oprzeć germanizacji, jednocześnie wcale w Rocie nie pisząc, że chciałaby w ogóle Niemców zlikwidować. Po prostu nie chciała dalej znosić germanizacji. A teraz ktoś bardzo mądry rozszerzył pojęcie "Niemiec", nazywając Ślązaków, którzy dalej na Warszawę nie chcą robić "ukrytą opcją niemiecką". I jeszcze się wydaje takim ludziom, że w ten sposób brudząc sztukę, są wysoce kulturalni i inteligentni. Wypaczenie na przestrzeni wieków. A Mickiewicz i Słowacki żyli jeszcze wcześniej niż Konopnicka.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

syfon

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Października 2011, 19:29:12 »
Minął tydzień - 17 tysięcy. HAHAHA!
Pomyśleć że jakby wrzucili jako gierka w Humble Indie Bundle (jak ktoś nie zna to koniecznie wyguglować!) to by z palcem w nosie sprzedali by pół miliona-milion kopii i więcej na tym zarobili niż jednego żałosnego dolara per sztuka.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Października 2011, 09:44:50 »
Cóż za nadęty buc z tego piarowca... widzieliście kim siebie wcześniej określał (w tym linku z usuniętą wiadomością - wezyr...)?

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Października 2011, 23:43:17 »
Hmm... Spróbowałem ogarnąć to, co napisał pan Hamerlak. Dawno nie widziałem takiego barokowego bełkotu. Chyba tylko PiaRowcy wyrażają się w ten sposób. Równie dobrze mógł odpisać rozmówcy: "mam wyjebane na twoje zdanie, według mnie gra niszczy sufit". :P

Na 15. listopada bodaj demo zapowiedzieli. Wtedy wszystko będzie jasne albo chociaż mniej szare. :D

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Października 2011, 00:47:21 »
Na 15. listopada bodaj demo zapowiedzieli. Wtedy wszystko będzie jasne albo chociaż mniej szare. :D

Zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno ci panowie kierują się jakąkolwiek logiką, gdyż typowa złodziejska logika nakazuje tu uniknięcia wydana dema tylko nakręcanie hype'a do granic możliwości, a produkt ten chyba już nikt nie traktuje poważnie (a może oni traktują to na serio?). Tak, czy siak ja odpadłem już dawno temu.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Października 2011, 15:39:19 »
Gruby fail, do końca października pewnie i 20 k nie zrobią. A później chyba mało kto, albo totalny ignorant, albo fanatyk wszystkiego co okołopostapowe, wysupła 33 dolce na produkt, po którym nie wiadomo, czego się spodziewać. Ja na ten przykład sądzę, że nawet jeśli Afterfail wyjdzie w listopadzie br., to będzie to niedopracowany gniotek. Już tam pewnie niezłą srakę mają, a na inwestorów to ta spółeczka raczej nie ma co liczyć.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Grudnia 2011, 01:27:20 »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Grudnia 2011, 02:15:26 »
A to ta gra w końcu wyszła? Bo tefałenu nie oglądam to nie miałem okazji Majki zobaczyć, jak lansuje się tym swoim Afterfailem  :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Grudnia 2011, 07:30:32 »
tia, wyszło... średnia ocena to 4/10...
zastanawiam się czy jako kary za grzechy tego nie kupić, zrecenzować a później rytualnie spalić a filmik wrzucić na jutuba
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Grudnia 2011, 13:10:47 »
Do Schronizmów kolejnego odcinka, Nocny!  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Executioner

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Grudnia 2011, 16:44:51 »
Heh afera goni aferę, firmie zbytnio się nie powodzi jeśli chodzi o Afterfall: Insanity, różnorakie eksperymenty PR szlag trafił. :zwr Co do zrecenzowania tej niezbyt udanej gry to można powiedzieć wóź albo przewóź (bez urazy oczywiście :-*) ja sam na swoim miejscu nie chciałbym znaleźć się na miejscu zrecenzowania gry gdzie głównie dominują negatywne opinie graczy którzy doświadczyli że produkt finalny niczym nie różni technicznie itd. od wersji demonstracyjnej.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Grudnia 2011, 16:50:37 »
jedziemy za moment z Litką do galerii do się rozejrzę za Afterfailem, może sobie zrobię pokutę przed świętami jeszcze :P

EDIT: już po powrocie z galerii. Wiecie że w Media Markt anie w dużym Tesco nie ma Afterfaila...
« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2011, 20:04:41 wysłana przez Nightmaster »
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Grudnia 2011, 22:39:43 »
To Znak, nie powinieneś się śpieszyć. Zostaw to na Wielki Post.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Grudnia 2011, 23:15:11 »
tylko lepiej zrobić recenzję wcześniej, zanim inne serwisy nas uprzedzą.
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Eksperyment z Afterfall: Insanity
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Grudnia 2011, 00:00:50 »
WYKUPILI!!!  :zwr

Pewnie sam prezes TM latał po sklepach i brał po 5 sztuk, a za nim koledzy z TVN co by od razu mogli mieć materiał o tym jakim to wielkim sukcesem okazała się ta gra
:ords :ords :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.