Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 14, 2019, 21:16:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Eksperyment z Afterfall: Insanity  (Przeczytany 12128 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #20 : Październik 15, 2011, 01:38:51 »

Taki Mickiewicz też przekroczył granice, nieomal nazywając Boga carem ustami swojego bohatera
Ale w jego czasach car mógł się wydawać kimś boskim.

Oczywiście to pronapoleońskie podejście do historii Polski w tym okresie zakrawa na niemały skandal, ale przeczytaj sobie Dziady jeszcze raz.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #21 : Październik 15, 2011, 03:42:15 »

Oftopujemy - jak zawsze - ale co tam  Zwyrol

Nie mógłbym, znaczy nie po tym jak przeczytałem drugą część "Psa i Klechy - Tancerz". Mocno siedziałem w klimatach romantyczności w okresie wczesnego technikum. Bo to i w życiu było średnio, bo głowa była żądna wiedzy, bo ciężko było ogarnąć co się spie Cenzura ło z tym krajem, że tak upadł, bo polonica miała bzika na tym okresie, więc wszystko było rozwałkowywane na drobne cząstki. Teraz pewnie  bym zrozumiał "co Mickiewicz miał na myśli", albo zinterpretował to sobie tak by nie mieć tu wypieków - ale takich młodzieńczych - tylko takich, że coś się ogarnęło. No ale właśnie nie mogę, bo Orbitowski i Urbaniuk, dobrze skrzywili mi odbiór twórczości Mickiewicza  Grin

Cholera wie jakie tam siły i co pociągało za jakie sznurki. Jak tak sobie czytam niektóre teksty ludzi podnieconych tym co się wydarzyło pod Smoleńskiem rok temu, to jakbym widział ten, taki szaleńczy amok jaki pamiętam z tych pozycji Mickiewicza, ale i Słowackiego, jakie w szkole średniej przeczytałem.

A może ktoś by się pokusił na napisanie obszernej recenzji "Dziadów" na Schron, choćby w ramach luźnego skojarzenia, że tam się pojawia zombie? Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #22 : Październik 15, 2011, 09:56:32 »

Taką recenzję mógłby napisać tylko pan Hamerlak.  Hyhyhy Poniżej próbka jego możliwości wzięta z linku Squonka.
Posługiwanie się komunikacją dualistyczną prowadzi nas zawsze do retoryki prawdy, która kierunkuje postrzeganie na "od przedmiotu". Chciałbym zatem zwrócić uwagę na jej obłudę. Odniósł się Pan bowiem od przedmiotu, konstytuując go jako "wpadkę", "przypadkowy" i "nieciekawy". W tym wypadku jednak, przedmiot opisu taki nie jest - jest jedynie tak postrzegany przez opisującego. Zawarta w tej wypowiedzi presupozycja zmusza mnie do odrzucenia takiego sposobu dyskusji. Porozmawiać zaś mogę o procesie, czy samym fakcie "trailera" (zostańmy bowiem przy opisach rudymentarnych - wprowadzając jak najmniej dychotomii).
Ujęła mnie jego retoryka.

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« Odpowiedz #23 : Październik 15, 2011, 12:17:42 »

Cóż, przynajmniej wywiązała się tutaj dyskusja na ten temat. A o to twórcom chodziło.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #24 : Październik 15, 2011, 12:57:51 »

Czyli, że celują w takim samym stopniu w zaciesz jak i żalownię?  Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #25 : Październik 15, 2011, 14:56:11 »

Cholera wie jakie tam siły i co pociągało za jakie sznurki. Jak tak sobie czytam niektóre teksty ludzi podnieconych tym co się wydarzyło pod Smoleńskiem rok temu, to jakbym widział ten, taki szaleńczy amok jaki pamiętam z tych pozycji Mickiewicza, ale i Słowackiego, jakie w szkole średniej przeczytałem.

A nie wydaje Ci się, że niektóre utwory przewyższają ich twórców? Nie chodzi mi nawet o to, że twórca się nie potrafi wytłumaczyć z dzieła (tak jak ta kobieta od genitaliów na krzyżu), tylko o to, że po prostu jak się masy dorwą do czegoś i tego nie zrozumieją, to chciałyby to przerobić na swoją korzyść. Niedawnym przykładem takiego plugastwa, wpuszczenia chamstwa na salony jest przeróbka Roty. A czy Konopnicka była gorącą przeciwniczką uprawiania przez ludzi myślenia, decentralizacji kraju i czy chciała swoje przesłanie i brudne interesy ukrywać pod płaszczem poezji? No nie, ona po prostu chciała się oprzeć germanizacji, jednocześnie wcale w Rocie nie pisząc, że chciałaby w ogóle Niemców zlikwidować. Po prostu nie chciała dalej znosić germanizacji. A teraz ktoś bardzo mądry rozszerzył pojęcie "Niemiec", nazywając Ślązaków, którzy dalej na Warszawę nie chcą robić "ukrytą opcją niemiecką". I jeszcze się wydaje takim ludziom, że w ten sposób brudząc sztukę, są wysoce kulturalni i inteligentni. Wypaczenie na przestrzeni wieków. A Mickiewicz i Słowacki żyli jeszcze wcześniej niż Konopnicka.

syfon
Kapral
*

« Odpowiedz #26 : Październik 17, 2011, 19:29:12 »

Minął tydzień - 17 tysięcy. HAHAHA!
Pomyśleć że jakby wrzucili jako gierka w Humble Indie Bundle (jak ktoś nie zna to koniecznie wyguglować!) to by z palcem w nosie sprzedali by pół miliona-milion kopii i więcej na tym zarobili niż jednego żałosnego dolara per sztuka.
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #27 : Październik 19, 2011, 09:44:50 »

Cóż za nadęty buc z tego piarowca... widzieliście kim siebie wcześniej określał (w tym linku z usuniętą wiadomością - wezyr...)?

Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #28 : Październik 19, 2011, 23:43:17 »

Hmm... Spróbowałem ogarnąć to, co napisał pan Hamerlak. Dawno nie widziałem takiego barokowego bełkotu. Chyba tylko PiaRowcy wyrażają się w ten sposób. Równie dobrze mógł odpisać rozmówcy: "mam wyjebane na twoje zdanie, według mnie gra niszczy sufit". Tongue

Na 15. listopada bodaj demo zapowiedzieli. Wtedy wszystko będzie jasne albo chociaż mniej szare. Cheesy

Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #29 : Październik 20, 2011, 00:47:21 »

Na 15. listopada bodaj demo zapowiedzieli. Wtedy wszystko będzie jasne albo chociaż mniej szare. Cheesy

Zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno ci panowie kierują się jakąkolwiek logiką, gdyż typowa złodziejska logika nakazuje tu uniknięcia wydana dema tylko nakręcanie hype'a do granic możliwości, a produkt ten chyba już nikt nie traktuje poważnie (a może oni traktują to na serio?). Tak, czy siak ja odpadłem już dawno temu.
Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #30 : Październik 26, 2011, 15:39:19 »

Gruby fail, do końca października pewnie i 20 k nie zrobią. A później chyba mało kto, albo totalny ignorant, albo fanatyk wszystkiego co okołopostapowe, wysupła 33 dolce na produkt, po którym nie wiadomo, czego się spodziewać. Ja na ten przykład sądzę, że nawet jeśli Afterfail wyjdzie w listopadzie br., to będzie to niedopracowany gniotek. Już tam pewnie niezłą srakę mają, a na inwestorów to ta spółeczka raczej nie ma co liczyć.

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #31 : Grudzień 03, 2011, 02:27:20 »

Kolejne "udane" zagranie marketingowe twórców Afterfalla -> http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10751677,Sfalszowane_noty_Afterfall__InSanity__Kto_za_tym_stoi_.html

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #32 : Grudzień 03, 2011, 03:15:26 »

A to ta gra w końcu wyszła? Bo tefałenu nie oglądam to nie miałem okazji Majki zobaczyć, jak lansuje się tym swoim Afterfailem  Ordynus?

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #33 : Grudzień 03, 2011, 08:30:32 »

tia, wyszło... średnia ocena to 4/10...
zastanawiam się czy jako kary za grzechy tego nie kupić, zrecenzować a później rytualnie spalić a filmik wrzucić na jutuba

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #34 : Grudzień 03, 2011, 14:10:47 »

Do Schronizmów kolejnego odcinka, Nocny!  Zwyrol

Executioner
Kapral
*

« Odpowiedz #35 : Grudzień 04, 2011, 17:44:51 »

Heh afera goni aferę, firmie zbytnio się nie powodzi jeśli chodzi o Afterfall: Insanity, różnorakie eksperymenty PR szlag trafił. Zwyrol Co do zrecenzowania tej niezbyt udanej gry to można powiedzieć wóź albo przewóź (bez urazy oczywiście Kiss) ja sam na swoim miejscu nie chciałbym znaleźć się na miejscu zrecenzowania gry gdzie głównie dominują negatywne opinie graczy którzy doświadczyli że produkt finalny niczym nie różni technicznie itd. od wersji demonstracyjnej.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #36 : Grudzień 04, 2011, 17:50:37 »

jedziemy za moment z Litką do galerii do się rozejrzę za Afterfailem, może sobie zrobię pokutę przed świętami jeszcze Tongue

EDIT: już po powrocie z galerii. Wiecie że w Media Markt anie w dużym Tesco nie ma Afterfaila...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 21:04:41 wysłane przez Nightmaster » Zapisane

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Jerzy
Major - Redaktor
*