Autor Wątek: Uwagi do działu Fo:NV  (Przeczytany 4074 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Uwagi do działu Fo:NV
« dnia: 05 Stycznia 2011, 12:02:24 »
Niestety z powodu braku tematów musiałem założyć nowy wątek, ale do rzeczy:

W dziale "podstawowe informacje" znajduje się informacja "Kategoria: cRPG" i jest to nie poprawna informacja gdyż o ile Fo:NV jest cRPG w ogólnym rozumieniu, to jednak poprawne klasyfikacja wymaga by wszelkie gry hybrydowe były opisywane kilkoma kategoriami, a więc: "cRPG/Gra Akcji", bądź "Action RPG" (aRPG)... tak wiem że Bethesda robi "100% cRPG z elementami FPS'a :/" i mentalnie tkwi w erze PC'ta łupanego, jednak wypada by nie wypisywać tu bzdur i albo kategorię usunąć, albo poprawić.

Druga rzecz w tym samym rozdziale informacja o wersjach językowych która wydaje mi się niepoprawna (bo dotyczy tylko lokalnego wydania), ale z tym już jak wolicie, choć ja bym ten punkt też usunął.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2011, 12:07:53 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Uwagi do działu Fo:NV
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2011, 02:42:25 »
Słuszna koncepcja - pochylimy się nad tym  :zltk
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Uwagi do działu Fo:NV
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipca 2011, 03:06:38 »
Fallgasowy dział na Schronie rozbudowuje się z tempem godnym rozwoju socjalistycznych gospodarek, ale idzie naprzód. Jeśli macie jakieś uwagi, albo znaleźliście ewidentny dowód na to, że gdzieś daliśmy merytorycznie dupy to poinformujcie nas o tym  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.