Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 20, 2019, 14:12:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Van Graff  (Przeczytany 6616 razy)
Pajonk93
St. szeregowy
*

« : Wrzesień 28, 2011, 22:19:05 »

Witam. Chciałbym wiedzieć czy po wykonaniu zadania dla Cass jest sposób, aby Van Graffowie nie byli do mnie wrogo nastawieni, ponieważ chciałbym wykonać dla nich zadanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 28, 2011, 22:31:00 »

nie do końca wiem o co Ci chodzi. Musisz poświęcić Cass żeby zrobić u nich wszystkie zlecenia

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 29, 2011, 05:20:13 »

Cass i Van Graffowie się nienawidzą, wniosek wysnuj sam Wink
Pajonk93
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 29, 2011, 19:55:50 »

Ech, wielka szkoda. Myślałem że da się wykonać jedną postacią zarówno zadanie dla Cass, jak i dla Van Graffów.
Aurelinus
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2011, 10:19:34 »

Tylko z odpowiednim modem.
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #5 : Luty 12, 2013, 11:31:09 »

Wczoraj, po dość długim czasie (przejście całego Lonesome Road) od momentu otrzymania tego zadania, chciałem je ukończyć (oczywiście Cass nie poświęcę Smiley). Idę do Stripu, potem do Van Graffów a oni już z daleka do mnie walą. Nie pamiętam czy było jakieś ograniczenie czasowe co do tego zadania? Czy może chodzi o reputacje? Nie wiem, tak czy inaczej wcześniej dało się z nimi gadać, teraz już nie. Miał ktoś podobnie?

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #6 : Luty 12, 2013, 21:33:52 »

To zmiana wprowadzona wraz z patchem zaimplementowanym do Ultimate Edition.
Cytat: fallout.wikia
As of Patch 1.2.0.31x, completing Heartache by the Number peacefully will turn the Van Graffs permanently hostile. Apparently, word gets around that the player turned them in to the NCR. This makes it impossible to complete both Birds of a Feather and Heartache by the Number in the same playthrough.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2013, 21:40:52 wysłane przez toga5 » Zapisane
smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 12, 2014, 10:21:42 »

Hej

To i ja się dolacze (przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu)
Otoz dostalem zadanie z bractwa (po upadku starszego) zeby wybic wszystkich grafow, jak na razie sa do mnie pozytywnie nastawieni dlatego zastanawiam się czy lepiej wczesniej porobic dla nich kilka questow? Wczesniej jak przechodzilem gre to zawsze wybijalem bractwo wczesniej bo w podstawce ciezko było odizolowac wirusa dla jakiegos tam skryby zeby zrobic przewrot, ale w ultimate chyba to poprawili Smiley.

Dzięki za odpowiedz i pozdro
Smk
smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #8 : Marzec 13, 2014, 10:37:31 »

Dobra wybylem wszystkich :p mieli sporo sprzetu także się oplacilo Cheesy

Jak myslicie kiedy jest najlepszy moment na pozbycie się pana Housa?
szczypiorofix
St. sierżant
*

« Odpowiedz #9 : Marzec 13, 2014, 10:45:41 »

Z tego co pamiętam po ubiciu mumii dostajesz ujemną reputację Stripie więc chyba lepiej jak najszybciej Wink i to kijem golfowym ("dziewiątką"? czy jakoś tak). Potem możesz sobie poprawić reputację przez wykonywanie zadań w Stripie.
PS. co do tych miłujących plazmówki i energetyki to też dobrze jest wybić ich po wykonaniu dla nich kilku misji - ja to zrobiłem bezpośrednio przed oddaniem Cass w ich łapy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 10:47:50 wysłane przez szczypiorofix » Zapisane

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #10 : Marzec 13, 2014, 11:14:49 »

O to poszukam kija :p
szczypiorofix
St. sierżant
*

« Odpowiedz #11 : Marzec 13, 2014, 12:02:31 »

Ten kij "dziewiątka" jest bodajże w tej starej chacie na wschód od Goodsprings - trochę za cmentarzem (tam gdzie jest śnieżna kula i gdzie szukałeś kwiatów Brocca), blisko tego pomnika, niedaleko pojawia się stadko wielkich radskorpionów ale do chatki można spokojnie się zakraść. Jeśli dobrze pamiętam to właśnie tam go ostatnio znalazłem.
Kij Nephiego to kij który można dostać w quescie z ubiciem 3 Bestii ("Nagroda Trzech Kart") - sam kij możesz zdobyć oczywiście bez questu, wystarczy ubić Nephiego Wink
Zabicie House'a jednym z tych dwóch kijów daje gwiazdkę (lub 2 lub 3 gwiazdek) nie pamiętam - takie wyzwanie z Gun Runner's Arsenal.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 12:09:43 wysłane przez szczypiorofix » Zapisane

smyczy
Kapral
*

« Odpowiedz #12 : Marzec 13, 2014, 12:38:55 »

Wypas, dzięki Smiley

Po pracy zobacze co i jak Smiley

Edit: dobra, ubity, ale nie zauwazylem jakiegos bonusa za kij golfowy. Teraz dam spokoj z fabula i skoncze dodatki - stukna 25lvl także już mozna krwawa kase odpalic.

Ps. brak pl znakow spowodowany wulgarnym blackberry.

Pozdro
Smk
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2014, 09:37:40 wysłane przez smyczy » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!