Autor Wątek: Van Graff  (Przeczytany 9660 razy)

Pajonk93

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Van Graff
« dnia: 28 Września 2011, 22:19:05 »
Witam. Chciałbym wiedzieć czy po wykonaniu zadania dla Cass jest sposób, aby Van Graffowie nie byli do mnie wrogo nastawieni, ponieważ chciałbym wykonać dla nich zadanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września 2011, 22:31:00 »
nie do końca wiem o co Ci chodzi. Musisz poświęcić Cass żeby zrobić u nich wszystkie zlecenia
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Września 2011, 05:20:13 »
Cass i Van Graffowie się nienawidzą, wniosek wysnuj sam ;)

Pajonk93

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Września 2011, 19:55:50 »
Ech, wielka szkoda. Myślałem że da się wykonać jedną postacią zarówno zadanie dla Cass, jak i dla Van Graffów.

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Października 2011, 10:19:34 »
Tylko z odpowiednim modem.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lutego 2013, 10:31:09 »
Wczoraj, po dość długim czasie (przejście całego Lonesome Road) od momentu otrzymania tego zadania, chciałem je ukończyć (oczywiście Cass nie poświęcę :)). Idę do Stripu, potem do Van Graffów a oni już z daleka do mnie walą. Nie pamiętam czy było jakieś ograniczenie czasowe co do tego zadania? Czy może chodzi o reputacje? Nie wiem, tak czy inaczej wcześniej dało się z nimi gadać, teraz już nie. Miał ktoś podobnie?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lutego 2013, 20:33:52 »
To zmiana wprowadzona wraz z patchem zaimplementowanym do Ultimate Edition.
Cytat: fallout.wikia
As of Patch 1.2.0.31x, completing Heartache by the Number peacefully will turn the Van Graffs permanently hostile. Apparently, word gets around that the player turned them in to the NCR. This makes it impossible to complete both Birds of a Feather and Heartache by the Number in the same playthrough.
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2013, 20:40:52 wysłana przez toga5 »

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marca 2014, 09:21:42 »
Hej

To i ja się dolacze (przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu)
Otoz dostalem zadanie z bractwa (po upadku starszego) zeby wybic wszystkich grafow, jak na razie sa do mnie pozytywnie nastawieni dlatego zastanawiam się czy lepiej wczesniej porobic dla nich kilka questow? Wczesniej jak przechodzilem gre to zawsze wybijalem bractwo wczesniej bo w podstawce ciezko było odizolowac wirusa dla jakiegos tam skryby zeby zrobic przewrot, ale w ultimate chyba to poprawili :).

Dzięki za odpowiedz i pozdro
Smk

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Marca 2014, 09:37:31 »
Dobra wybylem wszystkich :p mieli sporo sprzetu także się oplacilo :D

Jak myslicie kiedy jest najlepszy moment na pozbycie się pana Housa?

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Marca 2014, 09:45:41 »
Z tego co pamiętam po ubiciu mumii dostajesz ujemną reputację Stripie więc chyba lepiej jak najszybciej ;) i to kijem golfowym ("dziewiątką"? czy jakoś tak). Potem możesz sobie poprawić reputację przez wykonywanie zadań w Stripie.
PS. co do tych miłujących plazmówki i energetyki to też dobrze jest wybić ich po wykonaniu dla nich kilku misji - ja to zrobiłem bezpośrednio przed oddaniem Cass w ich łapy.
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2014, 09:47:50 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Marca 2014, 10:14:49 »
O to poszukam kija :p

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Marca 2014, 11:02:31 »
Ten kij "dziewiątka" jest bodajże w tej starej chacie na wschód od Goodsprings - trochę za cmentarzem (tam gdzie jest śnieżna kula i gdzie szukałeś kwiatów Brocca), blisko tego pomnika, niedaleko pojawia się stadko wielkich radskorpionów ale do chatki można spokojnie się zakraść. Jeśli dobrze pamiętam to właśnie tam go ostatnio znalazłem.
Kij Nephiego to kij który można dostać w quescie z ubiciem 3 Bestii ("Nagroda Trzech Kart") - sam kij możesz zdobyć oczywiście bez questu, wystarczy ubić Nephiego ;)
Zabicie House'a jednym z tych dwóch kijów daje gwiazdkę (lub 2 lub 3 gwiazdek) nie pamiętam - takie wyzwanie z Gun Runner's Arsenal.
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2014, 11:09:43 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Van Graff
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Marca 2014, 11:38:55 »
Wypas, dzięki :)

Po pracy zobacze co i jak :)

Edit: dobra, ubity, ale nie zauwazylem jakiegos bonusa za kij golfowy. Teraz dam spokoj z fabula i skoncze dodatki - stukna 25lvl także już mozna krwawa kase odpalic.

Ps. brak pl znakow spowodowany wulgarnym blackberry.

Pozdro
Smk
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2014, 08:37:40 wysłana przez smyczy »