Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2019, 16:05:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mod na niekończącą się rozgrywkę.  (Przeczytany 4731 razy)
Jasina
St. szeregowy
*

« : Wrzesień 20, 2011, 06:50:37 »

Witam otóż mam pewne pytanie: Słyszałem że po ukończeniu ostatniego questa głównego w Fallout 3 gra się kończy ale kumpel mi mówił że jest mod pozwalający grać dalej. Czy to prawda? A jeśli tak to czy mógłbym prosić o linka?
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 20, 2011, 10:37:06 »

Broken Steel
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 20, 2011, 10:58:24 »

to jest dodatek a nie mod. Mod jest, na pewno na Nexusie, ale jego nazwy nie pamiętam

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 20, 2011, 11:26:57 »

Wiem co to jest, ale umożliwia dalszą rozgrywkę co nie? Nie powiem by Jasina był tu zbyt precyzyjny...
Jasina
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 20, 2011, 13:56:01 »

Wiem co to jest, ale umożliwia dalszą rozgrywkę co nie? Nie powiem by Jasina był tu zbyt precyzyjny...
No fakt może wyraziłem się nieco zbyt ogólnie bo chodzi mi o coś takiego że kończę główny wątek i np. latam sobie bez celu po pustkowiach/ Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 25, 2011, 01:05:51 »

Masz dwie możliwości:
1. Zaopatrzyć się w oficjalny dodatek pod nazwą "Broken Steel", albo
2. Poszukać modułu o nazwie "Free play after MQ"
3. Ewentualnie skorzystać z mojej paczki (podwieszony temat na tej stronie), której jest komponentem, ale to duży moduł, mocno zmieniający całą rozgrywkę (ale na pewno jej nie psujący i w całości po polsku).
Jasina
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 25, 2011, 07:58:37 »

1. Zaopatrzyć się w oficjalny dodatek pod nazwą "Broken Steel"
A po ile ten dodatek i gdzie go można kupić?
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 25, 2011, 09:02:52 »

Za 10 zł w Muve Wink

Jasina
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 26, 2011, 07:14:15 »

O w dzidę za 10 zł a na wszystkich innych sklepach jest po 50 zł, ale czy jest full polska wersja czy tylko napisy?
szczypiorofix
St. sierżant
*

To jest kura, panie generale!

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 26, 2011, 07:29:12 »

@Jasina : spolszczone tylko napisy, mam oba zestawy dodatków i niestety tylko napisy są spolszczone. Kupowałem parę miesięcy temu na muve za 19.90 za sztukę a teraz jest po dychu więc chyba nie ma się co zastanawiać Wink

"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!