Autor Wątek: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki  (Przeczytany 3968 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« dnia: 19 Września 2011, 15:44:35 »

No to rachu ciachu i po konkursiachu! Schronowa Maszyna Losująca, ewentualnie dla tych, którzy lubią schronową mitologię - Schronek kitraszący się we własnej budzie - wyciągnęła w końcu na wierzch wyniki tego legendarnego już cyklu konkursowego z audiobookami powieści Janusza A. Zajdla. Legendarnego, bo od trwającego od marca br.

Zanim jednak podam wynik, oczywiście muszę z tego miejsca podziękować Wydawnictwu Aleksandria oraz sklepowi internetowemu AudioBook.pl za przekazanie nam czterech powieści Zajdla w wersji audio. Czyli:

- "Paradyzja"
- "Cylinder van Troffa"
- "Limes Inferior"
- "Wyjście z cienia"


Zaraz! Dostaliśmy cztery powieści, a konkursy były tylko trzy. Więc co z powieścią "Limes Inferior"? Schronek schował ją do swojej budy?? Naczelne Dowództwo zdefraudowało??? A może Schronowe Służby Informacyjne gdzieś przeputały? ???

Odpowiedź może być tylko jedna! Ale to, jak i wyniki konkursu, w rozszerzeniu wiadomości.

Ktoś tu wszedł? No to wpierw opowiem Wam o... A nie, kiedy indziej. No więc po kolei:
  • Zwycięzcą Konkursu Zajdel-Audiobook #3 został...

    [dźwięk trąbki, szelest werbli]

    szczypiorofix.

    Gratulujemy!!!

  • Czwarty audiobook Janusza A. Zajdla, powieść "Limes Inferior" została przekazana do puli nagród konkursu Polskie Postapo!


    "Limes Inferior" tu brakuje - bo zdjęcie zrobiono przecież zanim zapadła decyzja o jej przekazaniu, ale nagrodą w tym konkursie jest! No bo ile można zrzucać winę na Schronka  :-*
A gdzie ten audiobook? Patrz opis zdjęcia  ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Września 2011, 15:47:41 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2011, 17:12:10 »
Pogratulować! :spk

No miejsce jest tam w lewym dolnym rogu na kolejną nagrodę ;D

Ze swojej strony mogę tylko raz jeszcze zaprosić do wzięcia udziału w konkursie Polskie Postapo! :ncz
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

ounis

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 115
  • ... można oddychać
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Września 2011, 11:04:39 »
Gratuluję zwyciężcy!

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Września 2011, 22:10:24 »
Dziękuję dziękuję ;) w konkursie wziąłem udział zupełnie od niechcenia, tak na prawdę to już dawno nic nie wygrałem hehe :)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Szczupak

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopada 2011, 17:44:53 »
Może odrobinę spamuje, ale co mi tam. :ajat
Chciał bym się zapytać czy w wyżej wymienionym konkursie "Polskie Postapo",
po otrzymaniu zgłoszenia, redakcja odsyła wiadomość potwierdzającą bo nie mam pewności
czy moje zgłoszenie dotarło?

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopada 2011, 18:33:14 »
Nie wysylamy, ale praca doszla, wiec spokojna glowa. Jesli ktos ma watpliwosci czy jego zgloszenie doszlo, prosze pisac ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs zajdlowo-audiobookowy numer TRZY! - wyniki
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Listopada 2011, 04:15:36 »
@Szczupak
Jeśli masz jakieś wątpliwości to pytaj. Sensownie postawione pytanie czy wątpliwość nigdy nie było na tym forum traktowane jak spam.

Natomiast potwierdzenie jest teraz wysyłane, ale nie że konkretnie na ten konkurs tylko na wszystkie jakie organizujemy w postaci lakonicznego tekstu, że "zgłoszenie dotarło". No bo skoro wysłało się potwierdzenie to znaczy, że dotrzeć musiało  :ufok
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.