Autor Wątek: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?  (Przeczytany 3704 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Bezpośredni link do newsa

-----

Na oficjalnej stronie internetowej czasopisma "The Hollywood Reporter", ukazał się bardzo obszerny artykuł traktujący o spekulacjach na temat amerykańskich filmów, które zostaną wyświetlone podczas tegorocznego międzynarodowego festiwalu w Cannes.

Co ciekawe autor obstawia, że swoistym 'creme de la creme' najbliższego przeglądu, będzie światowa premiera obrazu "Terminator: Ocalenie". Typ wcale nie najgorszy, gdyż rok temu swoją premierę na Lazurowym Wybrzeżu miała najnowsza część Indiany Jonesa, co wpisywałoby się idealnie w obecną tradycję. Ironicznie zauważył także, że gwiazdy filmu - Christiana Bale'a (John Connor) może zabraknąć na pierwszym pokazie w Cannes, gdyż z obawy na bezpieczeństwo festiwalu organizatorzy nie zdecydują się wysłać do niego zaproszenia (ostatnio aktor został przyłapany na ubliżaniu i próbie pobicia jednego z oświetleniowców).

Na deser serwis Radar Online, zamieścił kilka interesujących zdjęć prosto z filmu, które mają szanse pojawić się w ostatecznej wersji obrazu. Jak łatwo zauważyć przedstawiają one świat, już po apokalipsie i całym tym bajzlu jaki narobił Skynet ;)

Oparto na informacji z serwisów -> FilmWEB oraz Hatak.pl.
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2009, 18:12:46 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lutego 2009, 11:04:49 »
Tak sobie myślę, że jak Christian Bale będzie nieustannie ratował świat to skończy jak Heath Ledger. Bo chyba te jego nerwowe wybuchu to nic innego jak stres i przemęczenie, jakie zawodowi aktora zawsze towarzyszy.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lutego 2009, 11:34:58 »
Sorry, że się tak na chama wpier**lę, ale czytam kolejny napisany news przez Ciebei i muszę szczerze przyznać, że jest to kolejna kalka z filmwebu. Mam rss i codziennie przeglądam newsy, a to co piszesz jest ubrane tylko w inne słowa i dotyczy tego samego [nawet o Indianie, albo teoretycznym niepojawieniu się Bale'a na festiwalu]...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lutego 2009, 11:39:08 »
No ale skoro nikt inny nie zagląda na FilmWEB, a Zagłoba tak - to czemu winić go za to, że wyszukuje on dla nas smaczki z tego serwisu i się z nami nimi dzieli.

Tym bardziej, że nikt ze stałej załogi Schronu nie buszuje po FilmWEB'ie z powodu nawału innych zajęć  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lutego 2009, 12:05:34 »
Cytuj
Sorry, że się tak na chama wpier**lę, ale czytam kolejny napisany news przez Ciebei i muszę szczerze przyznać, że jest to kolejna kalka z filmwebu. Mam rss i codziennie przeglądam newsy, a to co piszesz jest ubrane tylko w inne słowa i dotyczy tego samego [nawet o Indianie, albo teoretycznym niepojawieniu się Bale'a na festiwalu]...

W zasadzie na tym to polega, każda stacja czy portal ubiera  tą samą informacje we własne ciuszki ;p

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lutego 2009, 13:51:52 »
Media złe!!!  :-X

 :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kilroy

  • Wiadomości: 5
  • Hetman Wielki Wąsaty
    • Xroads
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lutego 2009, 16:52:07 »
niech ktoś w telewizorku po ludzku da link do źródła. a co do bale'a to niech go ubiorą w kaftan z długimi rękawami :P
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2009, 16:55:55 wysłana przez Kilroy »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lutego 2009, 18:16:39 »
Skynet namieszał  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lutego 2009, 20:09:43 »
Cytuj
Sorry, że się tak na chama wpier**lę, ale czytam kolejny napisany news przez Ciebei i muszę szczerze przyznać, że jest to kolejna kalka z filmwebu. Mam rss i codziennie przeglądam newsy, a to co piszesz jest ubrane tylko w inne słowa i dotyczy tego samego [nawet o Indianie, albo teoretycznym niepojawieniu się Bale'a na festiwalu]...

Spokojnie, nie ma co się pieklić ;] Wiem co to jest dobro intelektualne i czym jest ciężka praca. Dlatego nie przekopiowałem tego newsa centralnie na chama (bo to by było faktycznie skur...), tylko oparłem się na nim i ubrałem go we własne słowa ;) Do tego dla przyzwoitości i z szacunku zawsze dodaje źródło skąd czerpie daną wiadomość, więc nie ściemniam, że to ja wyszukałem ten artykuł np. w The Hollywood Reporter i jaki to ja jestem boski ;) Teoretycznie faktycznie mógłbym 'polać troszeczku wody od siebie', tylko jaki to ma sens ? Jak to już wspomniał Squonk - nie każdy musi być subskrybentem Filmwebu i odwiedzać często ten serwis, a na ten przykład na Schronie bywa często. Dlatego pomyślałem, że od czasu do czasu mógłbym podzielić się jakąś informacją w naszych ulubionych klimatach z innymi użytkownikami :p I tyle chciałem powiedzieć w tym temacie.

Cytuj
Tak sobie myślę, że jak Christian Bale będzie nieustannie ratował świat to skończy jak Heath Ledger. Bo chyba te jego nerwowe wybuchu to nic innego jak stres i przemęczenie, jakie zawodowi aktora zawsze towarzyszy.

Tym bardziej, że to nie jego pierwszy wyskok. Ostatnio zdaje się, rzucił się nawet na swoją rodzinę. Mimo wszystko to normalne w zawodzie aktora i takich sytuacji można wymienić na pęczki - choćby przykład Russella Crowe'a, który musiał iść do kliniki psychiatrycznej z powodu problemów z agresją. Miejmy nadzieje, że to przemęczenie, a nie sodówka, która uderzyła mu do głowy z nadmiaru kasy i ról :'d Tym niemniej aktorstwo to jednak nie łatwy kawałek chleba.

Smutny

  • Gość
Odp: Terminator: Ocalenie będzie miał swoją światową premierę w Cannes ?
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lutego 2009, 20:20:49 »
Cytuj
Sorry, że się tak na chama wpier**lę, ale czytam kolejny napisany news przez Ciebei i muszę szczerze przyznać, że jest to kolejna kalka z filmwebu. Mam rss i codziennie przeglądam newsy, a to co piszesz jest ubrane tylko w inne słowa i dotyczy tego samego [nawet o Indianie, albo teoretycznym niepojawieniu się Bale'a na festiwalu]...

Spokojnie, nie ma co się pieklić ;] Wiem co to jest dobro intelektualne i czym jest ciężka praca. Dlatego nie przekopiowałem tego newsa centralnie na chama (bo to by było faktycznie skur...), tylko oparłem się na nim i ubrałem go we własne słowa ;) Do tego dla przyzwoitości i z szacunku zawsze dodaje źródło skąd czerpie daną wiadomość, więc nie ściemniam, że to ja wyszukałem ten artykuł np. w The Hollywood Reporter i jaki to ja jestem boski ;) Teoretycznie faktycznie mógłbym 'polać troszeczku wody od siebie', tylko jaki to ma sens ? Jak to już wspomniał Squonk - nie każdy musi być subskrybentem Filmwebu i odwiedzać często ten serwis, a na ten przykład na Schronie bywa często. Dlatego pomyślałem, że od czasu do czasu mógłbym podzielić się jakąś informacją w naszych ulubionych klimatach z innymi użytkownikami :p I tyle chciałem powiedzieć w tym temacie.


Heh, no sorry osobiście jestem trochę porywczy, więc czasem palnę jakieś mocniejsze słowa  :-[ W sumie to odwalasz kawał roboty, której mi by się nie chciało robić, choć i tak przeglądam tego filmweba :p bo jestem strasznym leniem.

hahah  ;D