Autor Wątek: Dzień Sądu #2  (Przeczytany 1915 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Dzień Sądu #2
« dnia: 21 Sierpnia 2011, 23:11:07 »

Wiadomość być może najbardziej doniosła, a z pewnością najmocniej uderzająca w gong rzeczywistości dzisiaj na Schronie. Karkołomną przełomowość dnia dwudziestego sierpnia tego roku redaktor Ace podkreślił już dzisiaj, ale teraz dopiero podamy co najmniej trzy powody, dla których ten dzień zapisany być powinien złotymi zgłoskami w historii Trzynastego Schronu. Oto one:
w końcu, po niemal dwunastu latach działalności Trzynastego Schronu, działy solucji do Fallouta i Fallouta 2 zostały wypełnione opisami wszystkich możliwych lokacji z tych gier;
nasz mordoksięgowy profil został polubiony przez sześćsetną osobę, okazała się nią Kinga, plebejski uciekinier stojący pod gruszą i dumnie zapowiadająca mózg prezenterka (możecie nam nie wierzyć, ale to absolutny przypadek, że to właśnie ona);
KeniG, schronowy mitolog, napisał setnego posta na forum newsowym (czy to znak, że KeniG w końcu zacznie coś robić?)
Również wczoraj Ace miał napisać najdłuższą nowinę w swoim życiu, ale z powodu poślizgu czasoprzestrzennego (Ace znajduje się w Warszawie, która, jak wiemy, leży na Kaszubach, a to inna strefa czasowa) wieść pojawiła się dzisiaj. Możemy jednak uznać, że było to wczoraj, wszak Redakcja Trzynastego Schronu – co wiadomo nie od dzisiaj – zagina czasoprzestrzeń oraz obie jej składowe z osobna, czyli ciasto i pieczeń. Jeżeli jednak mamy przejść do konkretów, to poczekacie sobie na nie jeszcze chwilę.


….
…..

Myślę, że tyle wystarczy. Oto:

Drugi Dzień Sądu (jak widać nie wszystkich da się osądzić w jeden dzień), przygotowany we współpracy z serwisem Game Exe (wydaje mi się, że to pierwszy raz na Schronie, kiedy nazwa naszych sojuszników pisana jest zieloną, pogrubioną czcionką niebędącą odnośnikiem). Dzisiejszą aktualizację zaszczycą poniższe materiały:

na GAME EXE:
Operacja Dzień Wskrzeszenia - recenzja
Fallout - recenzja

na TRZYNASTYM SCHRONIE:

FALLOUT 2
Republika Nowej Kalifornii
San Francisco

POSTKULTURA
Battle Angel Alita - recenzja komiksu
(Za) udział w aktualizacji wzięli: Wiktul, Medivh, Pandemon, Veron, Jerzy, pucka, Squonk, nie wiem.

Drugi Dzień Sądu na Game Exe

« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2011, 23:34:38 wysłana przez Squonk »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!