Autor Wątek: IMCN - Imps More Complex Needs  (Przeczytany 3540 razy)

Jagoda

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
IMCN - Imps More Complex Needs
« dnia: 15 Sierpnia 2011, 21:56:13 »
Jeżeli interesował by kogoś bardzo złożony system jedzenia, picia, spania to polecam IMCN - Imps More Complex Needs
Tak na marginesie. Byłabym niewymownie wdzięczna jak by ktoś pomógł mi z tym modem. A mianowicie wszystko ładnie działa, ale jedyna rzecz jaka jest dla mnie wielką niewiadomą to, jak zrobić by wykresy jak jedzenie, picie, spanie i kalorie pojawiły się na moim "Hudzie"
IMCN - Imps More Complex Needs jest o tyle złożoną modyfikacją, że nie tylko musimy jeść jedzenie, ale odpowiednio je konsumować. Każdy z produktów ma odpowiednią ilość kalorii, węglowodanów, protein i tłuszczy :D Osobiście uważam, że po zgłębieniu tajników tej modyfikacji, ten mod mógłby być jednym z najlepszych modów dotyczących naszych potrzeb.

Dokładniej to chodzi mi o te informacje, które znajdują się po lewej stronie ekranu



Fotka w większych rozmiarach:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/11418-1-1275579910.jpg

Tak więc byłabym wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam.




« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2011, 22:11:35 wysłana przez Jagoda »

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: IMCN - Imps More Complex Needs
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpnia 2011, 02:59:59 »
Nie masz takiej opcji w DarnUI?

Jagoda

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: IMCN - Imps More Complex Needs
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpnia 2011, 11:23:47 »
Mam wszystkie te, które znajdują się po prawej stronie HUDa. Natomiast te po lewej nie pojawiają mi się na ekranie :( A pochodzą one właśnie od IMCN.
Tak w ogóle to dziwne jest, bo Real Needs wyświetla mi na ekranie, ale na przykład Stimpack Caunter, Ambient Temperature i kilka innych nie :/ Na pewno coś robię źle. Pytanie tylko co?