Autor Wątek: Zauważysz, kiedy się wydarzy  (Przeczytany 7234 razy)

adikropkaer

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Zauważysz, kiedy się wydarzy
« dnia: 11 Sierpnia 2011, 18:44:03 »
Pułkownik Moore kazała mi porozmawiać ze Strażnikiem Grantem o przygotowaniach do przyjęcia prezydenta na zaporze. Gdy zaczynam rozmowę, Grant mówi mniej więcej "Jeszcze jest dużo do zrobienia przed przyjazdem prezydenta" i potem gdy włączają się opcje dialogowe to jedyne co mogę powiedzieć to : Do widzenia. Próbowałem z wyłączeniem polonizacji i w wersji angielskiej tak samo. Jak to można naprawić ?

EDIT : Naprawdę nikt nie wie jak to naprawić ? Przez to nie mogę skończyć Fallouta ;/
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2011, 14:31:11 wysłana przez adikropkaer »

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Zauważysz, kiedy się wydarzy
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2011, 11:21:01 »
Ja już nie pamiętam... Wypełniłeś wszystkie inne zadania dla NCR (RNK)

adikropkaer

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zauważysz, kiedy się wydarzy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpnia 2011, 01:20:20 »
NV wczoraj przeszedłem, wczytałem kilka sejwów wcześniej. Pewnie coś się zchrzaniło w Bunkrze BOS, bo wybiłem wszystkich z bractwa, pokazało mi się, że mam iść zameldować o nieszkodliwości bractwa pułkownikowi. Ale potem jeszcze wysadziłem ten schron. Po wczytaniu schronu nie wysadziłem, tylko od razu poszedłem na Zapore Hoovera i działało wszystko dobrze.

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Zauważysz, kiedy się wydarzy
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpnia 2011, 11:47:03 »
Hmm... Ciekawy jestem czy Veronica (?) też się liczy

Archanix

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Zauważysz, kiedy się wydarzy
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpnia 2011, 19:37:15 »
Nie! W końcu może odejść z Bractwa. Swoją drogą nie spodziewałem się tak kobiecej postaci która nosi pancerze wspomagane i miażdży dłońmi najgrubsze pancerze.