Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 20, 2019, 05:59:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zauważysz, kiedy się wydarzy  (Przeczytany 5122 razy)
adikropkaer
Szeregowy
*

« : Sierpień 11, 2011, 18:44:03 »

Pułkownik Moore kazała mi porozmawiać ze Strażnikiem Grantem o przygotowaniach do przyjęcia prezydenta na zaporze. Gdy zaczynam rozmowę, Grant mówi mniej więcej "Jeszcze jest dużo do zrobienia przed przyjazdem prezydenta" i potem gdy włączają się opcje dialogowe to jedyne co mogę powiedzieć to : Do widzenia. Próbowałem z wyłączeniem polonizacji i w wersji angielskiej tak samo. Jak to można naprawić ?

EDIT : Naprawdę nikt nie wie jak to naprawić ? Przez to nie mogę skończyć Fallouta ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 14:31:11 wysłane przez adikropkaer » Zapisane
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 14, 2011, 11:21:01 »

Ja już nie pamiętam... Wypełniłeś wszystkie inne zadania dla NCR (RNK)

adikropkaer
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2011, 01:20:20 »

NV wczoraj przeszedłem, wczytałem kilka sejwów wcześniej. Pewnie coś się zchrzaniło w Bunkrze BOS, bo wybiłem wszystkich z bractwa, pokazało mi się, że mam iść zameldować o nieszkodliwości bractwa pułkownikowi. Ale potem jeszcze wysadziłem ten schron. Po wczytaniu schronu nie wysadziłem, tylko od razu poszedłem na Zapore Hoovera i działało wszystko dobrze.
kryspin013
St. sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 20, 2011, 11:47:03 »

Hmm... Ciekawy jestem czy Veronica (?) też się liczy

Archanix
Plutonowy
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 20, 2011, 19:37:15 »

Nie! W końcu może odejść z Bractwa. Swoją drogą nie spodziewałem się tak kobiecej postaci która nosi pancerze wspomagane i miażdży dłońmi najgrubsze pancerze.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!