Autor Wątek: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu  (Przeczytany 4143 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
[VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« dnia: 05 Sierpnia 2011, 02:54:32 »

Autoarm to kolejny zestaw utworów zebranych w muzyczny album, który przygotował nasz schronowy współpracownik Wrathu wraz z gronem swoich znajomych. Muzyka jest próbą "udźwiękowienia" tematyki związanej z wojną, głodem oraz ludzką pamięcią. Czyli inaczej mówiąc spojrzeniem - czy też raczej usłyszeniem dobrze znanych nam klimatów od strony raczej mało rozrywkowej, a bardziej poważnej.

Muzyki możecie posłuchać, a nawet ściągnąć z naszego schronowego Chomika: Wrathu and Co. - Autoarm.

Zaś wszelkie pytania do autora, możecie kierować za pomocą naszego forum.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpnia 2011, 09:35:23 »
Muzyka już się ściąga i zaraz zostanie odsłuchana :). Tylko dlaczego do ch :cnsd ja nie można pobrać całego folderu bo trzeba mieć jakiś cholerny Chomik Box?! :tkk  I tutaj moja propozycja, a właściwie prośba. Czy możliwe byłoby spakowanie albumu Winrar-em i wrzucenie go dodatkowo, obok pojedynczych utworów, na Chomiki? Mi to już nie pomoże, ale innym fanom na pewno :).

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpnia 2011, 09:45:34 »
Na mediafire kiedyś wrzuciłem archiwum
http://www.mediafire.com/?33tdccnngb1j1vc
Ciekawi mnie, kiedy ktoś się pochwali, że znalazł ukryty utwór.
Utwory zostały tak naprawdę ukończone w maju tamtego roku, także wiele się zmieniło od tamtego czasu. Potem już początki prac nad "13".
Jeśli ktoś potrzebuje instrumentali do jakichś swoich projektów, proszę bardzo, miło by było jednak, gdyby poinformował.
Kilka utworów mogliśmy usłyszeć w soundtracku do Pandemii, ale tu są zremasterowane i w lepszej jakości (Reverie, Darkness is coming, Arme auf, Refleksja, Real Wrath).
Kilka utworów to nowe wersje tych z UWZ Concepts (Old Case II, Room II, Regret, Cruel Truth).
W dokumencie Marosa o opuszczonej fabryce celulozy mogliśmy usłyszeć Memory, Room II i kilka starszych (World after Death, Somethin's wrong) i nowszych utworów (niepublikowane wcześniej Polish Wasteland).
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2011, 10:10:33 wysłana przez Wrathu »
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpnia 2011, 11:28:22 »
Muzyka już się ściąga i zaraz zostanie odsłuchana :). Tylko dlaczego do ch :cnsd ja nie można pobrać całego folderu bo trzeba mieć jakiś cholerny Chomik Box?! :tkk  I tutaj moja propozycja, a właściwie prośba. Czy możliwe byłoby spakowanie albumu Winrar-em i wrzucenie go dodatkowo, obok pojedynczych utworów, na Chomiki? Mi to już nie pomoże, ale innym fanom na pewno :).
A nie możesz pobrać pojedynczych plików? :-* To by trochę dziwne było uploadować wpierw je a potem jeszcze zipa/rara z nimi. Do tego - co warto wiedzieć - pojedyncze pliki na Chomiku można sobie odsłuchać, choćby po to by sprawdzić czy jest sens pobierać taki kawałek. Z archiwum tego jednak nie zrobimy  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpnia 2011, 11:39:31 »
Może trochę przesadziłem (chyba raczej na pewno :P), ale ściąganie 20-paru plików jest dość upierdliwe, a tak włączamy ściąganko i nie martwimy się o nic 8)
Cytat: Squonk
(...) pojedyncze pliki na Chomiku można sobie odsłuchać (...)
To prawda, ale na jednym przesłuchaniu się nie skończy (przynajmniej w moim przypadku), więc lepiej pobrać.
Cytat: Squonk
(...)choćby po to by sprawdzić czy jest sens pobierać taki kawałek (...)
Na pewno jest :zwr

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [VIII.2011] Autoarm - muzyka od Wrathu
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpnia 2011, 22:33:13 »
Ale ja nie napisałem wszystkiego. Otóż jeśli pliki muzyczne są umieszczane na Chomiku pojedynczo, to istnieje możliwość ich zdobycia bez pobierania. Jak - to już każdy musi do tego dojść sam  :ssi

Stąd schronowa młodzieży - tu nie ma łatwo - tu jest postapo, tu sobie trzeba dawać radę  :ncz
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.